Lider przegrał z Startem Gózd 1:2 i sytuacja jest interesujaca. Bo mogło byc już po zawodach. gręzovia mogła mieć cjuż 10 punktów przewagi nad Startem – ma 4. Tak wiec wszystko może się tutaj jeszcze wydarzycć.

Strona klubowa Startu tak oceniła pojedynek:  „Nic nie trwa wiecznie ” – passa zwycięstw Gręzovii przerwana przez STARTOWCÓW! Mecz Grezovii i Startu był meczem na szczycie tabeli tym razem 3 punkty powędrowały do Gozdu. Ku uciesze kibiców choć patrząc na komentarze na naszej stronie nie mamy ich za dużo bardziej czekaja na nasze potniecie jak pokazuje 12 kolejka ale teraz nadszedł czas radości po wygrane. W 20 minucie z rzutu wolnego uderza Kamil Lasota (foto) mocny strzał po długim rogu pilka jeszcze odbiła się od słupka i obejmujemy prowadzenie. Jak dodał Kamil „strzał życia”,  oby takich jak najwiecej. W drugiej połowie ok 55 minuty po zagraniu Piotra Popielucha w sytuacji sam na sam nie myli sie po raz kolejny Lasota. Gręzovia naciska na bramkę Startu po jednej z akcji piłka po strzale głową trafia w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry Gręzovia zdobywa bramkę z rzutu karnego po zagraniu w polu ręką przez jednego z obrońców.Mecz był wyrównany jednak minimalnie lepsi okazali się piłkarze Startu GRATULACJE widzimy się w środe i czekamy na zwycięstwo z JATĄ”.