romek
wtorek, 21 czerwca 2016, 21:00

Jerzy KRAWCZYK trenerem Powiślaka Końskowola. Łukasz GIZA asystentem!

b68f5a2e34940af5b678bf605309cdd8Nowym trenerem Powiślaka Końskowola, który wystepuje w IV lidze został Jerzy Krawczyk. W przeszo,ści trenował zesołu Wisły Puławwy, Avii Świdnik, Potoru Lublin, Hetmana Zamość, czy Sparty Rejowiec.

Wszedzie osiągał wymierne wyniki, a swego czasy zdobył jednego roku awanse do  wyższych lig z dwoma klubami – Wisła Puławy i Spartą Rejoewiec Fabryczny.

Jerzy Krawczyk to wybitna  postać lubalskiej pilki – mistrz Polski w barwach Stali Mielec, uczestnik europejskich pucharów, w barwach Motoru Lublin był królem strzelców II ligi. Z Motorem też zdobył pierwszy, historyczny awans do Ekstraklasy.

Asystentem trenera Jerzego Krawczyjka w Powiślaku będzie Łukasz Giza – do niedawna zawodnik tego klubu, który podjął decyzję o zakończeniu gry na ligowym poziomie.

hs


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.