romek
wtorek, 1 lipca 2014, 20:49

Sukces GAUDIUM ZAMOŚĆ w Schwabisch Hall

Drużyna juniorek GAUDIUM ZAMOŚĆ DKS odniosła wielki sukces podczas turnieju w Schwabisch Hall, zajmując trzecie miejsce w rywalizacji z zespołami niemieckimi.

Turniej odbył się 29 czerwca na stadionie miejscowego klubu TSG, na boiskach trawiastych oraz ze sztuczną nawierzchnią,mecze rozgrywano w dwóch grupach eliminacyjnych systemem każdy z każdym po 25 minut bez przerw, sześcioma zawodniczkami w polu plus bramkarka.

W pierwszym spotkaniu po golach zdobytych przez Edytę Rząd (3) i Katarzynę Suchowicz (1), nasze zawodniczki pokonały mistrza niemieckiej Kreisklasse 2 -SGM GOLDBACH/ONOLZHEIM 4:0, drugi mecz zakończył się pogromem VfB JAGSTHEIM 5:1, po trzech trafieniach K.Suchowicz i dwóch E.Rząd, trzeci mecz przegraliśmy minimalnie 0:1 z mistrzem Kreisklasse – SG NELLINGEN, ostatni grupowy mecz zakończyliśmy wynikiem 1:0/E.Rząd/ z SV SULZBACH -mistrzem Kreisklasse z roku 2013.

W fazie pucharowej trafiliśmy na silną drużynę SV WINNENDEN, pokonując ją 2:1/E.Rząd/, awansując do półfinału, w którym przegraliśmy 0:3 z późniejszym zwycięzcą turnieju- SpVgg SATTELDORF/mistrz Kreisklasse/.

W meczu o trzecie miejsce zamojskie juniorki pokonały w rzutach karnych 4:2 zespół Spvgg LINDA po bramkach: E.Rząd, K.Suchowicz, Joanny Suchowicz i Izy Kaszuba. Dwa karne – popisując się pięknymi paradami, obroniła Kamila Twardzisz.

Wszystkie nagrody indywidualne powędrowały w ręce naszych zawodniczek:

= Najlepsza bramkarka – Kamila Twardzisz
= Najlepsza zawodniczka – Katarzyna Suchowicz
= Królowa strzelczyń – Edyta Rząd/9 bramek/

Na uwagę zasługuje fakt, że był to turniej dla rocznika 1997 i 1998, a w naszym zespole grały dziewczęta z roczników 1997-2001!/najmłodszą zawodniczką turnieju ,która zdobyła bramkę została Joanna Suchowicz/

Skład Gaudium: Kamila Twardzisz, Patrycja Ząbczyk, Magda Kmieć, Dominika Mrozik, Julia Dubel, Kinga Dycha, Kinga Taran, Katarzyna Kozak, Magda Kiecana, Iza Kaszuba, Aleksandra Martyniuk, Aleksandra Pupiec, Edyta Rząd, Joanna Suchowicz, Katarzyna Suchowicz, Natalia Dziewa, Zuzanna Salamon, Karolina Zając. Opiekunowie – Ks.Tomasz Winogrodzki i Wojciech Suchowicz

ws


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.