Strona

Linki

I liga
GKS Bogdanka Łęczna – gksbogdanka.com.pl

Motor Lublin – motor.lublin.pl
Motor Lublin (strona kibiców) – motorlublin.com
Wisła Puławy – kswislapulawy.pl
Wisła Puławy (strona kibiców) – wislapulawy.pl
II liga
III liga
Avia Świdnik (strona nieoficjalna) – aviaswidnik.futbolowo.pl
Chełmianka Chełm (Strona nieoficjalna) – chelmiankachelm.futbolowo.pl
Chełmianka Chełm (strona kibiców) – tylko-chelmianka.pl
Orlęta Radzyń Podlaski – orleta-spomlek.pl
Podlasie Biała Podlaska – podlasiebp.pl
Stal Kraśnik – stal.krasnik.info
Tomasovia Tomaszów Lubelski (strona kibiców) – tomasovia.tomaszow.info

IV liga
BKS Unia Bełżyce (strona nieoficjalna) – bksunia.futbolowo.pl
GKS Bogdanka II Łęczna – gksbogdanka.com.pl
Huczwa Tyszowce – www.huczwa.pl
Janowianka Janów Lubelski (strona nieoficjalna) – janowianka.futbolowo.pl
Lewart Lubartów – lewartlubartow.com.pl
Lublinianka Lublin (strona kibiców) – lublinianka.net
Omega Stary Zamość – omegastaryzamosc.pl
Orion Niedrzwica Duża – gksorion.futbolowo.pl
Orlęta Łuków (strona nieoficjalna) – orleta.lukow.pl
Podlasie II Biała Podlaska – podlasiebp.pl
Roztocze Szczebrzeszyn (strona nieoficjalna) – roztocze.szczebrzeszyn.pl
Ruch Ryki (strona nieoficjalna) – ryki.futbolowo.pl
Sparta Rejowiec Fabryczny (strona nieoficjalna) – sparta.rejowiec.pl
Stal Poniatowa (strona kibiców) – stalowcy.com
Start Krasnystaw – startkrasnystaw.pl
Start Krasnystaw (strona nieoficjalna) – startkrasnystaw.futbolowo.pl
Włodawianka Włodawa (strona kibiców) – wlodawianka.dl.pl

V liga bialskopodlaska
GLKS Rokitno (strona nieoficjalna) – glksrokitno.futbolowo.pl
Granica Terespol (strona nieoficjalna) – granicaterespol.futbolowo.pl
Lesovia Trzebieszów (strona nieoficjalna) – lesovia.futbolowo.pl
LKS Dwernicki Stoczek Łukowski – lksdwernicki.pl
LKS Dwernicki Stoczek Łukowski (strona nieoficjalna) – lksdwernicki98.futbolowo.pl
Lutnia Piszczac (strona nieoficjalna) – lutnia.futbolowo.pl
ŁKS Łazy (strona nieoficjalna) – lks-lazy.futbolowo.pl
Sokół Adamów (strona nieoficjalna) – sokoladamow.futbolowo.pl
Unia Krzywda (strona nieoficjalna) – uniakrzywda.futbolowo.pl
Victoria Parczew (strona nieoficjalna) – victoriaparczew.futbolowo.pl

V liga chełmska
Brat Siennica Nadolna (strona nieoficjalna) – bratsiennicanadolna.futbolowo.pl
Frassati Fajsławice – frassati-fajslawice.com
Hetman Żółkiewka (strona nieoficjalna) – gks-hetman-zolkiewka.futbolowo.pl
Kłos Chełm (strona nieoficjalna) – kloschelm.futbolowo.pl
Ogniwo Wierzbica – ugwierzbica.pl
Pławanice Kamień (strona nieoficjalna) – plawanice.futbolowo.pl
Ruch Izbica – izbickiruch.futbolowo.pl
Tatran Kraśniczyn (strona nieoficjalna) – tatrankrasniczyn.futbolowo.pl
Unia Białopole (strona nieoficjalna) – gksuniabialopole.futbolowo.pl
Victoria Żmudź (strona nieoficjalna) – victoriazmudz.futbolowo.pl
Vitrum Wola Uhruska – lksvitrumpl.pl.tl

V liga lubelska
Amator Rososz-Leopoldów (strona nieoficjalna) – amator.futbolowo.pl
Cisy Nałęczów (strona nieoficjalna) – cisy-naleczow.futbolowo.pl
Czarni Dęblin (strona nieoficjalna) – czarnideblin.futbolowo.pl
GKS Dąbrowica (strona nieoficjalna) – gksdabrowica.futbolowo.pl
GKS Niemce (strona nieoficjalna) – gksniemce.futbolowo.pl
Granit Bychawa (strona nieoficjalna) – blksgranit.futbolowo.pl
Hetman Gołąb (strona nieoficjalna) – hetman.futbolowo.pl
Iskra Krzemień (strona nieoficjalna) – iskrakrzemien.futbolowo.pl
MKS Opolanin Opole Lubelskie – mksopolanin.pl
Pogoń 07 Lubartów (strona kibiców) – pogonlubartow.futbolowo.pl
Polesie Kock – polesiekock.futbolowo.pl
POM Iskra Piotrowice (strona nieoficjalna) – pompiotrowice.futbolowo.pl
Tur Milejów – turmilejow.pl.tl
Wisła Annopol (strona nieoficjalna) – annopolskawisla.futbolowo.pl

V liga zamojska
AMSPN Hetman Zamość – hetman.zamosc.pl
Echo Zawada – glksechozawada.futbolowo.pl
GKS Aleksandria (strona nieoficjalna) – gksaleksandria.futbolowo.pl
Grom Różaniec (strona nieoficjalna) – gromrozaniec.futbolowo.pl
Igros Krasnobród – igroskrasnobrod.futbolowo.pl
Korona Łaszczów – lkskorona.futbolowo.pl
Kryształ Werbkowice – juniorzykrysztalu.futbolowo.pl
Relax Księżpol (strona nieoficjalna) – relaxksiezpol.futbolowo.pl
Olimpia Miączyn (strona nieoficjalna) – olimpia12.futbolowo.pl
Olimpiakos Tarnogród (strona nieoficjalna) – olimpiakos.futbolowo.pl
Ostoja Skierbieszów (strona nieoficjalna) – ostoja.futbolowo.pl
Sparta Łabunie – spartalabunie.futbolowo.pl
Tanew Majdan Stary (strona nieoficjalna) – tanewmajdan.futbolowo.pl
Tur Turobin (strona nieoficjalna) – turturobin.futbolowo.pl
Unia Hrubieszów – mksunia.futbolowo.pl
Victoria Łukowa/Chmielek (strona nieoficjalna) – victorialukowa.futbolowo.pl

Kluby okręgu bialskopodlaskiego
Agrosport Leśna Podlaska (strona nieoficjalna) – agrosport.futbolowo.pl
GKS Tornado Branica-Wohyń – lkstornado.futbolowo.pl
Krzna Rzeczyca (strona nieoficjalna) – krzna.futbolowo.pl
LKS Milanów (strona nieoficjalna) – lksmilanow.futbolowo.pl
Orzeł Czemerniki (strona nieoficjalna) – orzelczemierniki.futbolowo.pl
Polesie Serokomla (strona nieoficjalna) – polesieserokomla.futbolowo.pl
Tur Turze Rogi – turturzerogi.futbolowo.pl
Wenus Oszczepalin (strona nieoficjalna) – wenusoszczepalin.futbolowo.pl

Kluby okręgu chełmskiego
Astra Leśniowice – astra-lesniowice.futbolowo.pl
Bug Hanna (strona nieoficjalna) – bughanna.futbolowo.pl
Pocisk Orchówek (strona nieoficjalna) – pociskorchowek.futbolowo.pl
Spółdzielca Siedliszcze (strona nieoficjalna) – spoldzielca.futbolowo.pl
Zryw Gorzków (strona nieoficjalna) – zryw.futbolowo.pl

Kluby okręgu lubelskiego
Avenir Jabłonna (strona nieoficjalna) – avenir.futbolowo.pl
BKS Bogucin (strona nieoficjalna) – bogucin.futbolowo.pl
Bobry Karczmiska (strona nieoficjalna) – gksbobrykarczmiska.futbolowo.pl
Draco Kowala (strona nieoficjalna) – fcdracokowala.futbolowo.pl
Garbarnia Kurów – garbarniakurow.pl
GKS Niedźwiada (strona nieoficjalna) – gksniedzwiada.futbolowo.pl
GLKS Głusk (strona nieoficjalna) – glksglusk.futbolowo.pl
GLKS Michów – glksmichow.futbolowo.pl
GLKS Potok Wielki (strona nieoficjalna) – potokwielki.futbolowo.pl
KS Drzewce (strona nieoficjalna) – ksdrzewce.futbolowo.pl
KS Góra Puławska (strona nieoficjalna) – ksgorapulawska.futbolowo.pl
KS Ciecierzyn (strona nieoficjalna) – ksciecierzyn.futbolowo.pl
KS Nasutów (strona nieoficjalna) – ksnasutow.futbolowo.pl
LKS Kowalin (strona nieoficjalna) – lkskowalin.futbolowo.pl
LKS Stróża (strona nieoficjalna) – lksstrozaa.futbolowo.pl
LKS Trawniki (strona nieoficjalna) – lkstrawniki.futbolowo.pl
LKS Wilki Wilków (strona nieoficjalna) – lkswilki.futbolowo.pl
Mazowsze Stężyca (strona nieoficjalna) – mazowszestezyca.futbolowo.pl
Orły Kazimierz (strona nieoficjalna) – orlykazimierz.futbolowo.pl
Orzeł Urzędów (strona nieoficjalna) – orzelurzedow.futbolowo.pl
Perła Borzechów (strona nieoficjalna) – perlaborzechow.futbolowo.pl
Perła Rokitno (strona nieoficjalna) – perlarokitno.futbolowo.pl
Płomień Trzydnik Duży (strona nieoficjalna) – plomien-trzydnik.futbolowo.pl
Powiślak Końskowola – powislak-konskowola.pl
Powiślak Końskowola (strona nieoficjalna) – kspowislakkonskowola.futbolowo.pl
Puławiak Puławy (strona nieoficjalna) – mkspulawiak.futbolowo.pl
Rohland Tuszów (strona nieoficjalna) – rohland.futbolowo.pl
Roztoczanie Chrzanów (strona nieoficjalna) – lukschrzanow.futbolowo.pl
Sławin Lublin (strona nieoficjalna) – slawin.futbolowo.pl
Sokół Konopnica – sokolkonopnica.pl
Sokół Konopnica (strona nieoficjalna) – sokolkonopnica.futbolowo.pl
Tajfun Ostrów Lubelski (strona nieoficjalna) – tajfunostrowlubelski.futbolowo.pl
Tęcza Kraśnik – teczakrasnik.pl
Vir Dorohucza (strona nieoficjalna) – dorohucza.futbolowo.pl
Vrotkovia Lublin – vrotcovia.dischaos.com
Zawisza Garbów – zawiszagarbow.futbolowo.pl
Żyrzyniak Żyrzyn – zyrzyniakzyrzyn.pl

Kluby okręgu zamojskiego
Andoria Mircze (strona nieoficjalna) – gksandoria.futbolowo.pl
Cosmos Józefów – cosmos-jozefow.futbolowo.pl
Delta Nielisz (strona nieoficjalna) – deltanielisz.futbolowo.pl
GLKS Granica Lubycza Królewska (strona nieoficjalna) – glksgranica.futbolowo.pl
Huragan Hrubieszów (strona nieoficjalna) – huraganhrubieszow.futbolowo.pl
Płomień Spartan Nieledew (strona nieoficjalna) – psnieledew.futbolowo.pl
Pogoń 96 Łaszczówka (strona nieoficjalna) – pogon96laszczowka.futbolowo.pl
Ruch Machnów Nowy (strona nieoficjalna) – ruchmachnow.futbolowo.pl
Sokół Zwierzyniec (strona nieoficjalna) – sokolzwierzyniec.futbolowo.pl
Spartakus Szarowola (strona nieoficjalna) – ksszarowola.futbolowo.pl
Szumy Susiec – szumysusiec.futbolowo.pl
Szyszła Tarnoszyn – szyszlatarnoszyn.futbolowo.pl
Włókniarz Frampol (strona nieoficjalna) – wlokniarz.futbolowo.pl
Wrzos Szyszków (strona nieoficjalna) – wrzos.futbolowo.pl
Zryw Ulhówek (strona nieoficjalna) – zrywulhowek.futbolowo.pl

Inne kluby
BKS Roztocze – pilkablotna.futbolowo.pl

Związki Piłkarskie
LZPN (Lubelski Związek Piłki Nożnej) – lzpn.pl
BOZPN (Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej) – bozpn.pl
ChOZPN (Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej) – sedzia.com.pl
ZOZPN (Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej) – zozpn.pl

Nowe strony klubowe
GLKS Elżbieta

Viking Leśniczówka

Granica Dorohusk