romek
wtorek, 31 maja 2022, 10:55

NAJ*lepszy piłkarz III Turnieju Papieskiego w Niedrzwicy – Maciej KLESZCZ

KIM jest Maciej KLESZCZ?

Urodził sie 28 listopada 1976. Pomocnik; Kluby: Lublinianka Lublin, Stal Kraśnik, Lewart Lubartów, Hetman Zaność, Avia Świdnik, Wieniawa Lublin, Błękit Cyców. KS Lublin (od 2016). Wielokrotnie najlepszy piłkarz turniejów 35, 45 +.

– Kolejna koszulka do szkolnej galerii Lublinianka nie mogło jej zabraknąć. Tam się sportowo wychowałem, 17 lat spędzonych w klubie z Wieniawy, ponad 470 oficjalnych występów,  niesamowite chwile i wspomnienia, awans i gra w II i III lidze, wspaniali Trenerzy, koledzy, przyjaciele z boiska to wszystko w klubie z Leszczyńskiego.
Dziękuje @lublinianka

Dziękuje Patryk Al-Swaiti

= Najlepszy piłkarz III> Turnieju Papieskiego 2022 w Niedrzwicy Dużej.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.