romek
niedziela, 29 maja 2022, 09:54

Thibault Courtois PIŁKARZEM meczu!

 Thibault Courtois nie do zdarcia

…W 16.minucie Courtois w odstępie zaledwie kilkudziesięciu sekund pewnie obronił trzy strzały. Zaraz potem, w 17. minucie rewelacyjnie obronił lecącą pod poprzeczkę piłkę po uderzeniu Mohammeda Salaha. W 21. minucie wszyscy widzieli już piłkę w bramce Realu po świetnym strzale Senegalczyka Sadio Mané jednak Courtois wyciągnął się jak długi i sparował piłkę na słupek. W pierwszej połowie Belg wybronił pięć strzałów zmierzających w światło bramki.

Po przerwie nadal trwał zwycięski pojedynek Belga z egipskim napastnikiem. W 64. minucie Courtois znów wybronił strzał Salaha a pięć minut później zachwycił publiczność broniąc chytrą próbę Egipcjanina. Rozgrzany Belg w ostatnich dziesięciu minutach potwierdził kunszt: w 80. minucie zaliczył kolejną fantastyczną interwencję po zaskakującym strzale Diogo Joty, a w 83. – ostatnią próbę zrozpaczonego Salaha – tym razem z kilku zaledwie metrów… / sport.interia.pl

C


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.