niedziela, 8 maja 2022, 10:21

3:3 / Nikodem DZIERBA (Ogniwo Wietrzbica): – Na boisku szczęście też trzeba mieć

Już kilka wstecz przewidywaliśmy, ze tacy zawodnicy się pjawią. Tacy do zadań specjalnych. Pojawiają się coraz częściej w zespołach od Klasy B do Ligi Mistrzów. Nikodem Dzierba załatwił sprawę wcześniej, późnie niejaki Rodrygo w kilka chwil 90 PLUS, strzelili najwazniejsze gole w najważniejChwili 90 PLUS.
***

1. Wchodzisz w ważnym meczu na 8 minut i załatwiasz mecz – robisz przewagę. Jak to się robi? Jak padły bramki?Kto podawał?
1. Bramki padły po akcji i podaniu od kapitana drużyny a druga po odebraniu piłki obrońcy, wiadomo szczęście tes trzeba mieć żeby znaleźć się w dogodnej sytuacji w końcówce

2. Wiem było łatwiej, bo de faco rywal w przypadku straty punktów – odpadał z rywalizacji. Niejako odnowiłeś walkę w czubie?
2. Myśle ze przeważaliśmy w tym meczu a walczymy o 1 miejsce cały czas

3. To sposób na rozstrzygnicie – wysłać kogo do zadań specjalnych?
3. W tym meczu trener miał nosa do zmiany. To ważne.

4. Ogniwo już raz zdobyło AWANS do IV ligi. Teraz też jest obawia o sprawy organzacyjne, gdybyście wywalczyli ten sukces? Co mówią działacze?
4. Działacze mjszą mysleć, a nie mowic….5. Kibice piszą że strzelasz średni po 15 bramek w sezonie. Teraz też tak będzie, bo przecież to inna liga? / życze awansui hattricka w czasie PLUS…
5. mam nadzieje ze się uda dobić te 15 bramek i awansować bo Ogniwo to klub który na to zasługuje.
***
– Hattricki w minutach 90 PLUS wkrótce – od B-klasy do LM… – podsumował kolaga. – Nic tu do rzeczy nie mają słowa, że rywal musiał zaatakować odkrywając się z tyłu. Walczy też o awans… Tak futbol się zmienia – jest blisko emocji jak w koszykówce, czy tenisowych rozgrywek w tie breaku.
Nikodem Dzierba ma 19 lat, gra z numerem 15 na koszulce. Walczy o awans do IV ligi. O talencie strzeleckim świadczy i to, a może przede wszystkich to, że wszedł na boisko dopiero w 82 minucie gry.