romek
piątek, 28 stycznia 2022, 18:54

ZAPRASZAMY NA 3 Mistrzostwa Lubelszczyzny OLDBOJÓW 35+ W futsalu!!!

Stowarzyszenie Manufaktura Futbolu w Świdniku bardzo serdecznie zaprasza do udziału w 3 Mistrzostwach Lubelszczyzny Oldbojów 35+ w futsalu, które zostaną rozegrane w sobotę 19 lutego br., w hali sportowej I LO w Świdniku przy ul. Okulickiego 13. Zapraszamy drużyny składające się z zawodników urodzonych w 1987 roku i starszych.

Zgłoszenia drużyn będą przyjmowane do poniedziałku 7 lutego br. na adres email:  jacekkosierb@interia.pl Szczegółowe informacje na temat turnieju można uzyskać pod nr tel. 601413856.

(http://manufakturafutbolu.futbolowo.pl)


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.