romek
niedziela, 16 stycznia 2022, 11:42

Cezary ADAMSKI (trener MKS Czarni 1947 Dęblin): – Potrafiliśmy wyciagać wnioski

Po zakończonej rundzie jesiennej przeprowadziliśmy rozmowę z trenerem naszej drużyny Cezary ADAMSKI, który odpowiedział nam na pytania odnośnie minionej rundy, zaplanowanym okresie przygotowawczym i celach na przyszłą rundę.
+++
1. Trenerze, pierwsze miejsce po rundzie jesiennej – to miejsce chyba dobrze odzwierciedla grę drużyny?
Cezary Adamski: Pierwsze miejsce to doskonały rezultat, o który walczyliśmy. Mam nadzieję, że będzie to motywacja dla każdego zawodnika z drużyny. Jestem zadowolony z chłopaków, zasłużyliśmy na fotel lidera.
2. Podczas sezonu złapaliście lekką zadyszkę, gdzie w trzech kolejkach pod rząd straciliście punkty – czego zabrakło podczas tych spotkań?
C. A: Nie ma w tym nic dziwnego, tak jak każdy zespół straciliśmy punkty w rundzie – to jest nieuniknione. Najważniejsze, że potrafiliśmy wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów. Tak naprawdę ciężko określić czego nam zabrakło, najprościej mówiąc szczęścia.
3. Najlepszy mecz w waszym wykonaniu oraz który rywal był najtrudniejszy?
C. A: Najlepszy nasz mecz to spotkanie z GTS Zawisza Garbów. Warto dodać, że jest to drużyna, która ma potencjał i dobrych indywidualnie zawodników. Podczas tego spotkania zrealizowaliśmy wszystkie założenia przedmeczowe, co przełożyło się na dobre widowisko oraz zdobycie przez nas trzech punktów. Jeśli chodzi o najbardziej wymagającego rywala to moim zdaniem był to zespół Legion Tomaszowice.
4. Główne założenia przed rundą rewanżową?
C. A: Teraz przed nami czas, aby dobrze przygotować się do rundy rewanżowej, gdzie głównym założeniem będzie wywalczenie awansu.
5. Plan przygotowań do rundy wiosennej wydaje się dosyć ciężki, krótka przerwa dla zawodników, start okresu przygotowawczego już w grudniu oraz sparingi z mocnymi rywalami.
C. A: Przed sezonem zbudowaliśmy obszerną kadrę, która liczyła 29 zawodników, nie miałem możliwości dać szansy równej gry każdemu zawodnikowi. Tak naprawdę rozpoczęliśmy rozgrywki bez okresu przygotowawczego, a mimo to udało się osiągnąć świetny wynik. Jeśli naszym celem jest gra w wyższej lidze i prezentowanie w niej dobrego poziomu to musimy się do tego przygotować, a okres przygotowawczy w zimie sprzyja dobremu przygotowaniu do rundy rewanżowej. Mecze sparingowe gramy głownie z mocnymi zespołami Klasy A. Budując zespół, który aspiruje do gry w wyższych ligach musimy grać z lepszymi zespołami, od których możemy się czegoś nauczyć.
6. Czy szykują się jakieś zmiany kadrowe, o których możesz powiedzieć. Ktoś przychodzi, ktoś odchodzi?
C. A: Na chwilę obecną pozostajemy bez zmian kadrowych.
fb / 4 grudnia 2021
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i tekst „MKS CZARNI #gramyoawans DĘBLIN „PotrafiliÅ›my wyciągnąć wnioski" AVANGARDA Fitness GYM WSPIERAJĄ NAS: DRY WET media Pizzeria Restauracja Nepomucen mat BOSCH Service POD SEMAFOREM Zespół muzyczny”

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.