romek
niedziela, 9 stycznia 2022, 12:54

Pani wójt Agnieszka Skubis-Rafalska gratuluje MLKS Kryształowi Werbkowice…

Jacek Ziarkowski i Korol Kot u pani wójt Werbkowic.

W grudniu odbyło się spotkanie partnerskie Wójta Agnieszka Skubis-Rafalska oraz przedstawicieli Kryształu Werbkowice: trener Jacek Ziarkowski i Piotr Kot. Rozmowy dotyczyły kierunków współpracy oraz sukcesu Klubu. Wójt wręczyła upominki promocyjne oraz listy gratulacyjne w związku z zajęciem przez MLKS Kryształ Werbkowice I miejsca na półmetku rozgrywek o mistrzostwo IV ligi lubelskiej. To ogromny sukces, cieszący Gminę i kibiców. Przedstawiciele Klubu wręczyli Wójtowi Gminy Werbkowice podziękowania za wieloletnią współpracę i wsparcie finansowe oraz piłkę z podpisami trenera i piłkarzy „Kryształu” Werbkowice.

W imieniu własnym oraz wszystkich miłośników piłki nożnej jeszcze raz serdecznie gratulujemy całej Drużynie i życzymy kolejnych sukcesów.

Źródło: werbkowice.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.