romek
niedziela, 9 stycznia 2022, 13:08

Krajowa Spółka Cukrowa sponsorem lokalnego sportu

Piłkarze oraz działacze związani z klubem MLKS Kryształ Werbkowice składają serdeczne podziękowania dla Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A w Toruniu oraz Dyrekcji Oddziału Cukrownia Werbkowice w Werbkowicach za kontynuowanie współpracy sponsorskiej na kolejny rok.

Krajowa Spółka Cukrowa S. A. jest największym producentem cukru w Polsce. Podstawowy przedmiot działalności Krajowej Spółki Cukrowej S.A. stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne. Ponadto dzięki realizacji strategii firmy, została utworzona Grupa Kapitałowa, w której KSC S.A. poza markami własnymi „Polski Cukier”, „Polskie Przetwory”, i „Frutuś” dysponuje udziałami w pięciu spółkach: Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A., Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego „Trzemeszno” Sp. z o.o., KSC Bioenergetyka Sp. z o.o., Î.C.S.„Moldova Zahăr” S.R.L. w Cupcini w Republice Mołdawii.

Dzięki pomocy finansowej z Państwa strony będziemy mogli dalej skutecznie kontynuować naszą misję jaką jest popularyzacji piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Werbkowice oraz stworzyć stabilne fundamenty do występów seniorskiej drużyny Kryształu na IV-ligowych boiskach Lubelszczyzny. Wyrażamy głębokie przekonanie, że nasza współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firmy oraz znacznie ugruntuje jej pozycję rynkową w Naszej społeczności lokalnej. Cieszymy się jednocześnie, że to właśnie z Wami przyjdzie nam budować  sojusznicze relacje. Wszyscy gramy w jednej zielono-żółto-niebieskiej drużynie pod nazwą MLKS Kryształ Werbkowice.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.