romek
sobota, 20 listopada 2021, 09:47

3:3 / Michał KUCZYŃSKI o kontuzjach, bramkach i spektakularnych meczach.

= Tradycyjnie po sezonie mam kilka pytań. Widzę znów 'złote’ zdobywasz bramki,  spektakularne – takie za trzy punkty, takie odwracające mecz, GOL z Sokołem Zwierzyniec to przykład. Jak padła ta bramka. Już się wydawało, ze Zwierzyniec urwie liderowi punkty, ale nie. Było 1:1 i …
* Jest nawet film z moja bramka. Dokładnie strzelony z 18 m. po długim rogu, bardzo podobna do bramki która strzeliłem w debiucie (też jest film).
= Po kontuzji wszystko wraca do normy?
* Niestety nie, znowu odnowiła się ta sama kontuzja. W ogóle to było sporo zawirowań. Grałem w Victorii Żmudź. Wiadomo co się stało w tym „złym czasie”. Z kilkoma chłopakami przeszliśmy do Unii Hrubieszów. Klub też miotał sie w „złym czasie”. Ale trener Sebastian Kogut powoli ustawia wszystko sportowo. Nie pierwszy raz zresztą. Trzeba cierpliwości. Straciliśmy tylko 4 bramki, bo Tomek Wikło to solidna firma. Dużym wzmocnieniem było przyjście Tomasza Rossy i Kazimierza Bały….
= Ale Kuczyński w klasie A…
* Ja jestem w fazie leczenia kontuzji i odzyskiwania formy, i ponownego okresu dochodzenia do siebie. Od czasu do czasu coś tam się strzeli. Razem strzeliłem 4 bramki, ale pare spotkań musiałem opuścić. Kronika Tygodnia wybiera mnie do „11” kolejki w Klasie A. O ile pamiętam to zagrałem 8 spotkań i 5 razy  tygodnik wybierał mnie do drużyny kolejki. HImm. Nie zapominam jak się gra.
= Skąd ta kontuzje?
* Kontuzji nabawiłem się pierwszy  w Victorii Żmudź w kwietniu. No i wiadomo, co było później. Kontuzja to fragment kariery. Normalność.
= A jak się nazywa”ten problem”, co to za kontuzja?
* Złamanie zmęczeniowe V kości śródstopia’. Skomplikowana sprawa. Bardzo długo się ciągnie.
= Zaczepiam Cię, bo jeszcze niedawno takie gole strzelałeś wyżej. Na przykład w Starcie Krasnystaw, że pominę Żmudź.
* Zdarzało się. Odwracały wynik, były wygrane w ostatnich minutach. Dziś Start rośnie w siłę. Cieszy mnie.
lp.pl
+++
Michał Kuczyński stoi  – 7 z lewej.
Michał KUCZYŃSKI (ur. 1992). Środkowy pomocnik, wychowanek Włodawianki Włodawa, w przeszłości reprezentował barwy Startu Krasnystaw oraz Eko Różanka. W ostatnim czasie kilka sezonów spędził w Victorii Żmudź. Do Unii trafił na zasadzie transferu definitywnego.
lp.pl

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.