romek
niedziela, 3 października 2021, 08:38

OLDBOJE ZAGRAJĄ CHARYTATYWNIE W FAJSŁAWICACH!!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszem i wobec, że jako stowarzyszenie Manufaktura Futbolu  w Świdniku zostaliśmy zaproszeni przez Wójta Gminy Fajsławice Janusza Pędzisza i Przewodniczącego Rady Gminy Sławomira Michalaka, do wspólnej organizacji II Charytatywnego Turnieju Oldbojów 35+ w piłce nożnej siedmioosobowej. Zawody zostaną rozegrane w niedzielę 10 października br. na boisku w Fajsławicach.

Całkowity dochód z turnieju (datki od zawodników, licytacje gadżetów sportowych i książek) zostanie przeznaczony na leczenie chorego dziecka (szczegóły niebawem). Jeśli masz grupę znajomych w wieku 35+ i chcecie zgłosić swój zespół do sportowej rywalizacji, aby w ten sposób wesprzeć szlachetny cel to bardzo serdecznie zapraszamy!

Przed rokiem w turnieju wzięły udział cztery zespoły: Frassati Fajsławice, Reprezentacja Polskich Pisarzy, MKS Siedliska i Błękitni Suchodoły. Teraz jako organizatorzy chcemy przeprowadzić futbolowe zmagania z udziałem maksimum ośmiu drużyn!  Liczymy na Wasze gorące serca i wiarę w to, że uczynione dobro kiedyś do nas powróci.

KONTAKT / 601413856 lub jacekkosierb@interia.pl

* Postaramy się zrelacjonować przebieg turnieju i przedstawić uczestników zawodów w portalu lubelskapilka.pl.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.