romek
czwartek, 5 sierpnia 2021, 16:23

PROFILE / Michał FIDZIUKIEWICZ (Motor Lublin) wie, że umie strzelać gole.

Jest wychowankiem juniorów Jagielloni Białystok, gdzie zaszczepił się strzelaniem goli. W ekstraklasie w 2008 roku wbił ich tylko 2.Do 2013 roku grał w II lidze w Ruchu Wysokie Mazowiecki i Dąbie Dąbrowa Białostocka, w III lidze. Po przyjściu do Gryfa miał już w sumie 18 bramek na tych poziomach gry. Na dwa lata wyjechał do Belgii, gdzie , gdzie w 61 meczach strzelił 34 gole. Wrócił do I ligi. Zagrał dla Zagłębia Sosnowiec, GKS Tychy, Olimpii Elbląg w I lidze, Stali Stalowa Wola i Garbarni w  w II lidze. – Wiem jak  strzelać bramki – mówi do dzisiaj. W sumie na poziomach Ex-III liga zdobył 129 bramek. PLUS oczywiście te 3 w meczu Znicz – Motor Lublin.

PROFILE / (ur. 8 lutego 1991 r.). Napastnik. Kluby: MOSP Jagiellonia Białystok (juniorzy), Jagiellonia Białystok (ME),  Jagiellonia Białystok, Ruch Wysokie Mazowieckie, Dąb Dąbrowa Białostocka, Gryf Wejherowo, Koninklijke Bocholter VV 29 18,  Zagłębie Sosnowiec, GKS Tychy, Olimpia Elbląg, Stal Stalowa Wola, Garbarnia Kraków, Motor Lublin.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.