romek
niedziela, 11 lipca 2021, 07:35

PROFILE / 3:3 * Roman JĘDRUSZCZAK (Igros Krasnobród): – Zostaję u beniaminka

Sporo zdarzeń ostatni się wydarzyło. Przegraliście ostatni mecz, de facto zajmując drugie miejsce. Drużyny rozglądały się za zawodnikami na jutro. Igros nagle został beniaminkiem IV ligi, bo TANEW Majdan Stary nie podjął trudu „bycia beniaminkiem”. Po zmierzeniu marzeń i możliwości, zarząd klubu odstąpił od AWANSU. W związku z tym IGROS ma premią i zagra w IV lidze, Ty zostajesz w Igrosie, wszak plotki różne wieści roznoszą? ZACZEPIAMY więc „zawodnika, który potrafi zrobić przewagą”.
+++
1. Zostajesz w Igrosie?
1.  Tak zostaje
2. Wiosnę w swoim wykonaniu oceniam za nie najgorsza, lecz mogło być lepiej. W całym sezonie strzeliłem 23 bramki z czego 13 były dla klubu z Krasnobrodu.
3. Kto najczęściej ci podawał?
3. Myślę, że byli to: Mateusz Przytula i Maciej Żerucha, bo to oni najczęściej mi asystowali
4. Komu ty najczęściej podawałeś? 
4.  Ci sami zawodnicy których wymieniłem w 3 pytaniu.
5. Jak widzisz kolejny sezon w wykonaniu Igrosu?
5. Myślę, że może być ciężko bo 4 liga w tym sezonie będzie mocniejsza niż w ubiegłym roku. Na pewno będziemy walczyć chcąc zająć jak najlepsze miejsce w tabeli. Przecież to jest historyczne wyzwanie dla klubu i darmowy rozgłos dla uzdrowiska.
lp.pl

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.