romek
piątek, 9 lipca 2021, 15:41

Carlos Daniel dołącza do Wisły Puławy

Carlos Daniel Cevada Teixeira to nowy zawodnik naszego zespołu. Ma 26 lat i pochodzi z Portugalii. Jest uniwersalnym graczem mogącym występować na wielu pozycjach w linii pomocy.

Carlos ostatnio reprezentował rodzimy CD Mafra, gdzie w ostatnim sezonie rozegrał 33 spotkania. Wcześniej reprezentował barwy Beira-Mar, CD Fatima, Uniao Leiria oraz przez wiele sezonów Maritimo. Ma na swoim koncie ponad 100 meczów w Liga Portugal 2 (drugi poziom rozgrywkowy w Portugalii). Występował także w reprezentacji narodowej do lat 18.

Portugalczyk związał się z klubem dwuletnią umową.

kswislapulawy.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.