romek
czwartek, 1 lipca 2021, 10:21

Memoriał „Małego Jasia” / Gryf Gmina Zamość świętuje 10-lecie istnieja i zaprasza na cykl turniejów dla dzieci i młodzieży

Gryf Gmina Zamość świętuje 10-lecie istnienia i zaprasza na cykl turniejów dla dzieci i młodzieży

W dniach 28-30 czerwca (poniedziałek – środa) odbędzie się IX Turniej im. Jana Wojtaszka, w którym zagrają drużyny żaków, orlików i młodzików z całego województwa lubelskiego. – Patron Turnieju, Jan Wojtaszek, był długoletnim działaczem Klubu Sportowego Echo Zawada oraz osobą bardzo poważaną – nie tylko w świecie sportu. „Mały Jasio” miał niezwykle wielkie serce, zawsze chętnie służył pomocą i dlatego przez wszystkich był bardzo lubiany – wspomina kierownik Gryfa, a w przeszłości bramkarz Echa Zawada Mariusz Sokołowski.

Na niedzielę czwartego lipca, zaplanowane zostały natomiast obchody 10-lecia STS Gryf Gmina Zamość oraz otwarcie stadionu w Zawadzie. – Zechcemy podsumować pierwszą dekadę działalności klubu, a przede wszystkim podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do jego powstania i rozwoju. Serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Zamość oraz wszystkich sympatyków piłki nożnej. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy moc atrakcji zarówno dla najmłodszych pociech, jak i dla starszych – zachęca do odwiedzenia stadionu w Zawadzie Prezes STS Gryf Gmina Zamość Tomasz Bondyra.

W ramach atrakcji organizatorzy przygotowali m.in. piknik sportowy z konkursami dla dzieci, dmuchane zamki i kiermasz. Kibice zobaczą też mecz Echo Zawada – Gryf Gmina Zamosć.

inf

+++

Kim był „Mały Jasio”? / Oto publikacja Mariusza Sokołowskiego z 2013 roku opublikowania w tygodniku Echa Roztocza). CZYTAJ / Kim był Jan Wojtaszek „Mały wielki człowiek…
+++
Kolejny dzień /
Kolejny dzień turnieju im. Jana Wojtaszka…


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.