romek
niedziela, 20 czerwca 2021, 09:59

Profile 2021 @ Sławomir RADZIKOWSKI * „Broda”, witamy na pokładzie Cisowianki Drzewce

Od rundy wiosennej sezonu 2020/2021 naszą drużynę wzmocni Sławomir Radzikowski. Przychodzi on do naszej drużyny z IV-ligowego Powiślaka Końskowola.

Sławek występuje na pozycji napastnika. Ma on 31 lat, występował między innymi w takich drużynach jak : Czarni Dęblin, Orły Kazimierz Dolny, SKS Leokadiów, Gryf Policzna i Powiślak Końskowola.

„Broda” występował w różnych drużynach, przechodząc do Powiślaka awansował z nim do klasy okręgowej, następnie do 4 ligi, w sezonach, których strzelał sporo bramek, ważnych bramek… lecz w przyszłym sezonie będzie bronił barw KS Cisowianki Drzewce. Będzie on z pewnością mocnym punktem naszej drużyny oraz wzmocnieniem w linii ataku ekipy Łukasza Gizy.

Sławek, witamy i życzymy powodzenia!

fb


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.