romek
środa, 16 czerwca 2021, 08:33

Michał DUL (Sprint Wierzchowiska): – Jest mały niedosyt.

Michał i Karolina.

Piłka nożna się zmienia, cyfryzacja wymusza patrzenie na emocje walki i gry. Ze sportem łatwiej żyć w społecznej gromadzie. Piłkarzy i ich dziewczyny już przedstawialiśmy. Dzisiaj kolejny chłopak i dziewczyna.

+++

1. Jak podsumujesz dotychczasowe rozgrywki 2021?

* Jest mały niedosyt, kilka porażek na początek rundy i później pościg za czubem tabeli, niestety była już za duża strata do lidera żeby coś osiągnąć na zakończenie rundy jesiennej.
2 Czy zarząd klubu jest zadowolony?
* Oczywiście że tak, zarząd sprawuję się świetnie
3. Co powiem o indywidualnych wynikach w Sprincie?
* Jestem przede wszystkim bardzo zadowolony z gry w Sprincie, jest super atmosfera i w szatni jak i na trawie stąd takie moje wyniki, staram się wykorzystywać wszystkie sytuacje podbramkowe i asystować kolegom, na chwilę obecną mam 29 goli i kilka asyst 4. Najlepszy mecz w Sprincie do tej pory to bardzo ważne zwycięstwo w Chrzanowie oraz w Batorzu i oczywiście 5 goli drużynie z Kraczewi.
4. Jak patrzyłem na grę w czasie pandemii?
* Najbardziej wiadomo że brakowało mi kibiców, bez nich mecze nie były takie same no i również braki kadrowe co mecz z powodu choroby . Jakie Cele na wiosnę? No na awans już za późno, ale gramy do końca o każdy punkt, chcemy także pokazać że będziemy się liczyć w następnym sezonie o najwyższe cele.
5. potrzebne są wzmocnienia czy bardziej mocniejszy trening?
Myślę że trening by nam wystarczył, mamy potencjał grać lepiej i nie raz udowadnialiśmy że mamy bardzo dobrych zawodników, także na chwilę obecną moim zdaniem nie trzeba nam wzmocnień.
6. Co się zmieniło u Michała Dula?
Niewiele. Zainteresowania / piłka nożna. Hobby / jazda na rowerze. Dziewczyna? /  Oczywiście że tak, mam narzeczoną, która mnie wspiera i mobilizuje to dalszej gry w piłkę. Piłkarski wzór? / Robert Lewandowski. Asysty? / może 10, było ich sporo, ale nie pamiętam bardzo. Wszystkie moje kluby / GKS MODLIBORZYCE, SPRINT WIERZCHOWISKA
***

Komentarze do 'Michał DUL (Sprint Wierzchowiska): – Jest mały niedosyt.' (2)
  • Kibic8 miesięcy temu Bezpośredni link

    Jakiś kontakt można dostać?

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.