romek
poniedziałek, 29 marca 2021, 08:18

ksswidniczanka.pl / ZRZUTKA DLA BARTKA

Zawodnik KS Świdniczanki Bartłomiej Mazurek w dniu 14 marca 2021 r. w meczu przeciwko Ładzie 1945 Biłgoraj doznał poważnej kontuzji zerwania przyczepu mięśnia bicepsu.

Całą drużyną postanowiliśmy solidarnie pomóc naszemu koledze z drużyny w zebraniu środków na jego operacją oraz rehabilitację. Tym samym chcemy zachęcić również całą lokalną społeczność futbolową do wsparcia tej szlachetnaj inicjatywy!

Bartłomiej Mazurek:

Nazywam się Bartek i zapewne większość z Was kojarzy mnie z boiska.

Zawsze kochałem piłkę nożną i jest to poniekąd sposób na życie. Nigdy nie opuszczałem boiska bez świadomości że nie walczyłem o zwycięstwo.

W inauguracyjnym meczu po przerwie zimowej doznałem poważnej kontuzji – zerwałem przyczep mięśnia bicepsu. Wybrałem się na konsultacje do doktora i oznajmił ze nie wygląda to dobrze. Jedynym wyjściem jest kosztowna operacja której muszę się poddać jak najszybciej. Po operacji będzie także żmudna rehabilitacja.

Nie jest to mała kwota ale wierze ze uda się z Waszą pomocą.

Ze sportowym pozdrowieniem Bartek.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/9pyhat

Tekst: Marcin Wasak, Bartłomiej Mazurek

Zdjęcia: Natalia Kulbicka

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.