romek
czwartek, 18 marca 2021, 12:02

Ósmy transfer * Anton ALFIMOW w Ładzie Biłgoraj…

Niespełna 21-letni Anton Alfimov to kolejne wzmocnienie naszej kadry w rundzie wiosennej.

Anton to bardzo perspektywiczny bramkarz, który mimo młodego wieku pokazuje swoje bardzo wysokie umiejętności. Podobnie jak Aleksey Goncharevich pochodzi z Sankt Petersburga, gdzie uczył się piłkarskiego rzemiosła w akademiach Lokomotivu i Algoritmu. Ostatnim jego profesjonalnym klubem była Zvezda Sankt Petersburg w której trenował pod okiem Nikity Ilyina.

W rundzie wiosennej jego obecność w kadrze Łady wpłynie pozytywnie na komfort psychiczny trenera Marcina Mury przy obsadzie pozycji bramkarza i z pewnością jeszcze bardziej pomoże rozwinąć umiejętności Łukasza Szawary.

Anton witamy w Ładzie!

ladabilgoraj.lbl.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.