romek
środa, 3 marca 2021, 08:44

SPARING * Frassati Fajsławice – Ruch Popkowice/Zadworze na remis

Mecz rozegrano w Lublinie.

Na półmetku przygotowań do rundy rewanżowej seniorzy odbyli grę kontrolną z ambitnie kreowaną drużyną z Popkowic… – czytamy na stronie klubowej.

Sparing, 28.02.2021, godz. 9:00 – Lublin

Frassait Fajsławice – Ruch Popkowice/Zadworze 2:2bramki: Dunda, P.Przebirowski / Drozd, Rzędzicki

Frassati: Urbańczyk – K.Przebirowski, Sławacki, P.Przebirowski, Slobodyan, Robak, Dunda, Chruściel, S.Baran, Adamiak, Kostka oraz Mazur, M.Baran, Ł.Pluta, Sałaga, Walicki, 3 x zaw. test.
Ruch: Surus – Citkowski, Jędrasik Jakub, Pietroń, Kozakowski – Głaz, Wysokiński, Dudek, Banach Dawid, Rzędzicki – Drozd oraz Aina, Wierzchowski, Jędrasik Mateusz.

Komentarz trenera Rafała Robaka:
– Wymagająca oraz bardzo budująca gra kontrolna za nami. Wymagająca z tego względu, że mieliśmy przyjemność zagrać z drużyną, która tworzy zespół w oparciu o doświadczonych zawodników. Budująca dlatego, że widać w naszej grze poprawę oraz dużą konsekwencję w założeniach, które jeszcze nie są dla nas łatwe. Trzeba trochę czasu aby dobra gra przełożyła się na wyniki. Uważam, że idziemy we właściwym kierunku. Jeśli nadal będziemy tak pracować w okresie przygotowawczym to w lidze można oczekiwać pożądanych rezultatów.

frassati-fajslawice.com (fb)

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.