romek
środa, 3 marca 2021, 15:37

HUMMEL z IV ligą Lubelskiego Związku Piłki Nożnej  

Zarząd Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w Lublinie z przyjemnością informuje, że marka hummel została partnerem technicznym IV ligi. Na mocy podpisanej umowy rozgrywki prowadzone przez LZPN począwszy od rundy wiosennej s. 2020/2021 będą nosiły nazwę: „hummel” IV liga.

Dzięki parafowanej umowie IV liga posiada oficjalną piłkę meczową. Kluby uczestniczące w rozgrywkach IV ligi już wkrótce otrzymają „futbolówki”.
Umowa przewiduje m.in. przekazanie wybranego sprzętu sportowego dla zwycięzcy rozgrywek oraz propozycje dla pozostałych klubów.

Głównym Partnerem umowy jak i dostawcą piłek jest firma AMH 365 SPORT – licencjonowany dystrybutor marki hummel w Polsce.

zozpn.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.