romek
niedziela, 28 lutego 2021, 10:13

UWAGA książka @ Trzecia strona medalu ma szansę spodobać się…

Cytat:

… tajne stowarzyszenia, hipnoza, tajemnice… Dariusz Grochal serwuje czytelnikom nietuzinkową opowieść zawieszoną między sensacją a kryminałem.

Dariusz Grochal serwuje czytelnikom zaskakującą i nieprzewidywalną przygodę, w której prawda miesza się z wyobrażeniem i halucynacją. Na kartach „Trzeciej strony medalu” autor powołał do życia tajne stowarzyszenie, które trzyma prawdę o swoich zbrodniach w garści. Wskrzesił też ludzi, którzy kwitli pod butem starego reżimu i kwitną wciąż w nowym. Budzi stare demony, pozwalając harcować, dręcząc i torturując nieświadome tego ofiary. Jest w tej historii czarny humor, są smutne urywki historii naszego kraju, są bohaterowie, których moralność możemy podważać od pierwszej do ostatniej strony. Akcja pędzi na łeb na szyję, trudno się zgubić, a całość ma w sobie coś z mrocznej przygody i sensacji w jednym. A wszystko to w pogoni za prawdą – prawdą nieodgadnioną, ukrytą, która sprytnie nakłada maski i droczy się tak z bohaterami, jak samym czytelnikiem.

„Trzecia strona medalu” ma szansę spodobać się przede wszystkim męskim czytelnikom spragnionym porządnych wrażeń z tajemnicą w tle. Pełna soczystych zwrotów, przekleństw i wulgarnych sformułowań może nie przypaść wszystkim do gustu. Dariusz Grochal nie owija w bawełnę i nie bierze jeńców… / koniec cytatu czytelnika


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.