romek
czwartek, 25 lutego 2021, 16:58

UWAGA książka / Zbigniew MASTERNAK: – Poznałem Miśka, napisaliśmy książkę „Jednoosobowa MAFIA”

Już niebawem ukaże się książka Miśka z Nadarzyna „Jednosobowa MAFIA”. Poznacie między innymi jak i kiedy poznałem Miśka i jeszcze wieeeele ciekawych historii.

Książkę ogarnia Zbigniew Masternak, który napisał o książce tak:
„Praca nad książką o przygodach legendarnego gangstera Miśka z Nadarzyna dobiegła końca. Na koniec sporo ciekawych historii o głównym bohaterze dorzucił równie legendarny raper KaRRamBa, który promował swego czasu w Polsce muzykę taneczną, znany m.in. z albumu Los Vatos Locos. Praca nad tą książką była dla mnie świetnym doświadczeniem, Misiek z Nadarzyna to bohater z krwi i kości, nie trzeba było niczego zmyślać. Oczywiście, nie o wszystkim można było opowiedzieć. Ale i tak wyszło bardzo interesująco. Dlaczego właśnie ja zostałem wybrany do wykonania tej roboty? No cóż, kto zna mój życiorys, ten wie” .

lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.