romek
środa, 24 lutego 2021, 10:01

3:3 / Łukasz BORDZOŁ (GKS Niedźwiada): – Moim zdaniem, jesienią 2020 najważniejszy mecz zremisowaliśmy.

Łukasz Bordzoł stoi pierwszy z lewej.

* Jak ocenisz jesień 2020?

= Strzeliłem 6 bramek, jedną z rzutu karego. Myślę że wszystkie bramki były ważne dawały drużynie 3 punkty i wygrane np z KS Ciecierzyn, KS Serniki. Bramka na 1:0 z Ciecierzynem padła w 1 minucie. Tak zostało.
* A którą bramkę uznajesz za najcenniejsza?
= Najważniejsze strzeliłem z Lewart Lubartów II. To najważniejszy mecz rundy. Udało mi się strzelić dwie bramki i dało to nam remis, naprawę wtedy zagraliśmy jako cała drużyna rewelacyjnie i pokazaliśmy na co nas stać. Uwierzyliśmy w siebie.
* Czyżby nastąpił jaki przewrót w zespole?
= Jest duży potencjał, mamy dobrą atmosferę i myślę że uda nam się utrzymać pierwsze miejsce. I że po zakończeniu sezonu przyjdzie świętowanie awansu do A klasy. Trener Łukasz Pastuszka poukładał drużynę i dzięki ciężkiej pracy są wyniki.
* Dziękuję.
+++
Łukasz BORDZOŁ (ur.23. 06.1995r). Pozycia – środkowy obrońca. Klub GKS Niedźwiada. Hobby – sport, podróże, motoryzacja. Piłkarski wzór – Sergio Ramos. Trener NAJ – wszyscy, którzy mnie trenowali mnóstwo nauczyli, każdemu zawdzięczam tyle samo. Jesienią 2020 – 6 bramek.
+++
„Dzień meczowy” w Niedźwiadzie.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.