romek
niedziela, 14 lutego 2021, 09:28

3:3 / Marcin JĘDRASIK (wiceprezes Ruchu Popkowice/Zadworze): – Jesteśmy w trakcie realizacji planu. Filip Drozd, Damian Pietroń już Popkowicach.

Mikołaj Surus też w Ruchu Popkowice.

Rozmawiamy z wiceprezesem Ruchu Popkowice/Zadworze – Marcinem Jędrasikiem. Pytamy o ostatnie niespodziewane wzmocnienia klubu.

+++

= W mediach zbliżonych do fejsbuka wręcz sesacyjne wieści o ruchach transferowych Ruchu Popkowice/Zadworze? Pietroń i Drozd w klubie A-klasy?

= Transfery Filipa Drozda i Damiana Pietronia to jest projekt dlugofalowy i im się spodobał . W 3-4 lata chcę zbudować klub na IVligę. Przyszli też: Mateusz Kozakowski i Mikołaj Surus. To nie cud – to przemyślane decyzje i wspólny język z nimi.

= Czy klub stać jest na podjecia walki o IV ligę, nawet w perspektywie 3-4-5 lat?

= Tak, bo mamy mlodzież, na wiosnę rusza projekt Akademia Piłkarska Ruch Popkowice.

= Hmmm…, jednak nie chce mi się wierzyć, że Opole odda do A-klasy takich zawodników… 

= Chce podejść do tego przedsięwzięcia bardzo profesjonalnie. Mam plan, pomysł i będę dążył do jego realizacji. Sprawa transferów jest już dograna, zmaterializowana. To część planu. Poprawimy infrastrukture. Szkoda że mamy aż 11 pkt straty  do lidera, ale wierze ze uda się ich dogonić. Czas jest trudny, ale wyzwania mobilizują.

= Wiosna 2021 to… jednak tajemnica.

= …do zobaczenia na wiosne w ligowych rozgrywkach – już z kibicami. Mam taką nadzieję – bo oni są mega wazni. Pozdrawiam kibicow Ruchu i UKS.

hs


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.