romek
sobota, 6 lutego 2021, 13:19

sezon 2020/2021 @ TOP 10 asyst * Tomek BLICHARZ (Tanew Majdan Stary) liderem listy asyst – 31

Po jesieni 2020 @ TOP 10 asyst * Tomek BLICHARZ (Tanew Majdan Stary) – liderem listy asystentów – 31, Konrad MORDZIŃSKI (Sygnał Lublin) na drugim miejscu (?) * Kister, Rzędzicki, Roman, Sowa, Paprocki, Zieliński i Myszak na czele peletonu…
+++
Pojawia się po raz pierwszy. Lista nazwisk zawodników, którzy mają na koncie najwięcej asyst, a wiąc podań otwierających piłce drogę do siatki. I chociaż ‚pojecie asysty’ jest wciąż relatywne, to jednak udało sie jako-tako zestawić listę, Na pewno niedoskonałą i z błędami, lecz potraktujmy ją bardziej jako prowokację do zestawianai takowych w klubach. I to bez względu – czołowych klubach rozgrywek jak i z dalszych miejsc. WIEMY – you tube wytycza nowe trendy w dziennikarstwie i statystyce sportowej. Strony www. przechodzą zmiany, Są jakby notatnikiem. Ale dobrze – i prowadzone z dyscypliną – są doskonałymi materiałami albumowo-kronikarskimi. Takimi gotowcami – ALBUMAMI sportowymi.
***
Po świętach życie zweryfikowało listę. Lepszy od zawodnika Sygnału Lublin jest według bieżących danych Tomasz Blicharz z zespołu Tanew Majdan Stary. I kolejna runda – 8:2 wygrywa Tanew. Blicharz notuje kojne 4 asysty i 2 bramki.
Na pewno lista z miejsca spowoduje impuls do kontrowersji. Tak jak współczesny futbol. Bo może także o to chodzi (?).
+++
Oto nasze zestawienie numer 2 (18.04 – 2020/2021):
1. Tomasz Blicharz (Tanew Majdan Stary) – 31 asyst / 11 bramek
2. Karol Mordziński (Sygnał Lublin) – 15 asyst / 14 bramek
3. Arnold Kister (Brat Siennica Nadolna) – 13 asyst / 11 bramek
=  Rafał Rzędzicki (Ruch Popkowice) 13 asyst / 8 bramek
4. Maksymilian Sowa (Lewert II Lubartów) – 12 asyst / 4 bramki
5. Jarosław Roman (Błękitni Obsza) – 11 asyst / 8 bramek
6. Marcin Paprocki (Cisowianka) – 10 asyst / 20 bramek
=  Kamil Kaczanowski (Wisła Annopol) – 10 / 43 bramki
=  Damian Zieliński (Błekit Cyców) – 10 asyst / 17 bramek
=  Patryk Myszak (Janowianka) – 10 asyst / 4 bramki
+++
=  Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie korekty, poprawki, także znaki zapytania. Na pewno przyjmiemy udowodnione korekty w przypadku każdego nazwiska chłopaka, który ma na koncie minimum 10 asyst.
= TOP 10 open – Kamil Kaczanowski – 43 bramki.
= Lider listy kanadyjskiej – Kamil Kaczanowski – 53 (43 bramki +10 asyst).
= Lider TOP asyst -Tomek Blicharz – 31 asysty.
= Liderzy listy odwrotnej – stracili NAJmniej bramek – Cisowianka Drzewce – 6
= NAJ-więcej meczów z ‚czystym kontem’ bramkarzy – CISOWIANKA Drzewce – 11 / 15
hs

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.