romek
sobota, 14 grudnia 2019, 20:45

3:3 / Mój NAJ-trudniejszy rywal * Adrian CZERWIŃSKI (Unia Rejowiec): – Wiem, ale nie powiem!

Mój NAJ-trudniejszy rywal @ Adrian CZERWIŃSKI (Unia Rejowiec): – Wiem, ale nie powiem!

***
= Kto był w jesiennych rozgrywkach najtrudniejszym przeciwnikiem?

= Hmmm to bardzo trudne pytanie, chyba nie mam takiego konkretnego zawodnika. Zdarzały się ostrzejsze, trudniejsze pojedynki, ale nie mam konkretnego zawodnika. Tak więc „dla siebie” może i wiem, kto to jest, ale nie powiem. W piłce czasem trzeba być dyskretnym. Tak zachowawczo.

= Nie ma co – i dyplomatycznie i bardzo konkretnie. Ciekawe tylko, czy ten NAJ-trudniejszy rywal wie!

= To jego zmartwienie.

= Ukończyłeś politechnike, czyli są priorytety?

= Zdecydowanie. Dzisiaj numer 1 to praca w zawodzie. Piłka to hobby.

= Znając młodych chłopcow nie zawsze tak bywa. Gotowi gadać za mną piłce godzinami.

= Ze mną było podobnie. Mając 16-lat byłem kapitanem seniorów. Chyba dobrze, ze priorytety w odpowiednim czasie się zmieniły. Bo ja nie żałuje.

***

PROFILE / Adrian CZERWIŃSKI (ur. 1994). Kluby: Unia Rejowiec. Z zawodu inżynier, hobby – piłka nożna. Nominowany do wyróżnień podczas IX GALI piłkarskiej ChOZPN 2019.

HS


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.