romek
środa, 2 października 2019, 12:20

3:3 / Jakub JAGLEWICZ (Sawena Sawin) – tym razem na 5…

Ponownie popisał się strzeleniem kilku bramek w meczu. ZACZEPILIŚMY Jakuba po raz pierwszy, kiedy licznik  wskazał 6. Tym razem zatrzymał sie na cyferce „5”. Bo to taki piłkarz, który „robi przewage”.

  • Powiesz jak tym razem padały bramki?

= Pierwsza bramka która otworzyła wynik padła po prostopadłym podaniu, po czym wyszedłem sam na sam z bramkarzem (1:0).

= Druga to bramka Wachulskiego – uderzenie z zpowietrza (2:0).

= Trzecia ponownie moja bramka sam na sam 3:0.

= Na cztery – zero ponownie ja, to był mój trzeci gol (4:0) –  po błędzie bramkarza który „wypluł” piłkę a ja ją wbiłem w bramkę.

= Ostatnia bramka mogła się podobać większości osób bo z około 20 metrów strzał z dystansu i bramkarz nie dosięgnął strzału (5:0).

  • Jestecie zespołem bezkompromisowym, bezkomp”remisowym”, wszak nie zremisowaliście jeszcze. Twój komentarz na naszą „zaczepkę”? Bo podkreślamy – ZACZECZPKA nie jest żadnym materiałem dziennikarskim, czy reporterskim. Jest „zaczepką”.

= Ogólnie cała drużyna złożyła się na ten wynik ja tylko przypieczetowalem ta grę bramkami.

lp/kw


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.