poniedziałek, 2 września 2019, 10:48

V liga LUBLIN 2019/2020 @ TRZY kluby z kompletem punktów * KOWALEWSKI PIŁKARZEM meczu ponownie!

pilkarz+ …V liga LUBLIN @ ŚWIDNICZANKA Świdnik gromi! * TĘCZA Bełżyce ponownie wygrywa!

===

– Do 42 minuty nie istnieliśmy – powiedział nam Radosław Stec, trener Teczy Bełżyce. – Przegrywaliśmy 0:1, a mogliśmy być złupieni 0:3 przed przerwą. Później mecz się ‚odwrócił’. Kolejny raz okazało się, ze współczesny futbol zmienia sie.

Jako PIŁKARZA meczu ownie wybieramy napastnika z Bełżyc Mateusza Kowalewskiego. Bo przebieg meczu wzkazuje, ze „pogoń”za wynikiem była udana! Gratulacje.

+++

= Kolejka 5 – 31 sierpnia-1 września

* Świdniczanka Świdnik Mały – Orion Niedrzwica 6:0 (3:0)
Bramki: Wójcik (4, 56), Mazurek (25), Bednarek (33, 64), Gadomski (85).

* Sokół Konopnica – Garbarnia Kurów 1:3 (1:0)
Bramki: Osoba (20) – Michalski (80), Głowacki (82), Wolszczak (90+1).

* Tęcza Bełżyce – LKS Stróża 3:1 (1:1)
Bramki: Kowalewski (42,47), Śledź (52 samobójcza) – Siudy (26).

* POM Iskra Piotrowice – GKS Niemce 2:0 (0:0)
Bramki: Baran (78), Mietlicki (88 z karnego).

* MKS Ryki – Mazowsze Stężyca 6:4 (4:1)
Bramki: Janiczek (6), Bułhak (8, 45, 62, 90+4), Jędrzejewski (37) – Marcin Utnicki (30, 90), Cichecki (75, 82).

* Stal Poniatowa – Wisła II Puławy 3:2 (1:0)
Bramki: Strug (37) Gąsiorowski (65), Czarnecki (90) – Bernat (52, 90+1 z karnego).

* Polesie Kock – Janowianka Janów Lubelski 4:3 (3:1)
Bramki: Bielecki (37), Adrian Pikul (42, 45), D. Majcher (63) – Perin (35), Piecyk (65, 78).

* Opolanin Opole Lubelskie – Avia II Świdnik 8:1 (3:0)
Bramki: Rożek (12), Matysiak (17), D. Banach (25, 72), Wesołowski (55), F. Drozd (68, 77, 82) – Chabros (75).

= Kolejka 6 – 7-8 września
Orion Niedrzwica Duża – Mazowsze Stężyca 8 września, 16:00
LKS Stróża – MKS Ryki 8 września, 17:00
Janowianka Janów Lubelski – Tęcza Bełżyce 7 września, 10:00
GKS Niemce – Polesie Kock 8 września, 16:00
Garbarnia Kurów – POM Iskra Piotrowice 7 września, 16:00
Avia II Świdnik – Sokół Konopnica 8 września, 17:00
Wisła II Puławy – Opolanin Opole Lubelskie 8 września, 11:00