romek
środa, 21 sierpnia 2019, 07:18

3:3 @ Jakub JAGLEWICZ (Sawena Sawin): – Na koniec była radość kibiców i moja, a moja przygoda z OSP trwa.

= Spośród dziesieciu bramek, które wbiła Sawena – Astrze Leśniowice, 7 strzelił Jakub Jaglewicz.
= Nie 7, tylko 6 bramek. A podawali różni zawodnicy z pomocy i środka. Najważniejsze raczej były pierwsze dwie które w miarę pozwoliły na spokojna grę i konstruowanie jakichś akcji do przodu.
= Która bramka jest taka „do wyróżnienia”?
= Przy wyniku 9:1 kibice krzyczeli żebym trafił jeszcze jedną, żeby było 10.
= Padła?
= A tak się składa, że gram z numerem 10 i po trafionej bramce w końcówce była wielka radość kibiców i moja. Taki zbieg okoliczności.
===
PROFILE / Jakub JAGLEWICZ (ur. 10.09.1997 r.). Napastnik. Kluby: Sawena Sawin. Najskuteczniejszy napastnik ostatnich lat w Sawenie (Klasa A). Takze strażak. – Moja przygoda z OSP trwa krótko ale jest to jedna z najlepszych rzeczy które doświadczyłem w życiu. Ratowanie życia zdrowia czy mienia ludzkiego jest czymś co przyspiesza bicie serca i nawet przy niedzielnym obiedzie z rodziną na dźwięk syreny gotowi jesteśmy jechać do akcji – powiedział Kurierowi.
lp.pl

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.