romek
piątek, 16 sierpnia 2019, 11:57

TOP 10 open 2019/2020 @ Bartosz NIZIOŁ liderem, Blicharz strzela i asystuje!

Tym trzy weekendy wiosny i zestawienia TOP 10 open 2019/2020 się zmienia. Gwiazda Omegi Stary Zamość Bartosz Nizioł strzelił bramke i ma ich już 8. Błyskotliwie – bo po jednym spotkaniu do czołówki dokooptował Jakub Jaglewicz Saweny Sawin, który strzelił 6 bramek w meczu z Astrą Leśniowice 10:1. Urodził się 10.09.1997, a w poprzednich trech sezonach strzelił dla Saweny 41 bramek w A klasie. W lubelskej klasie A – 4 trafienia zanotował w Kowali Bartek RYMEK z rezerw Motoru Lublin.

Tomasz Blicharz (foto) strzelał bramki we wszystkich trzech spotkaniach Tanwi Majdan Stary. Kronika Tygodnia wybrała go do wszystkich dotychczasowych „11” poszczególnych kolejek. Na pewno ciekawa postać i warta przybliżenia.

Pamietamy o wyróżnianiu asystentów. W weekend błysneli gracze Teczy Bełżyce – Mateusz Kowalewski 2 asysty i Daniel Kołodziejczyk – 2 asysty i 2 bramki.

  1. Bartosz NIZIOŁ Omega) – 8
  2. Tomasz BLICHARZ (Tanew), Jakub JAGLEWICZ (Sawena Sawin) – 6
  3. Michał PALUCH (Motor) – 5
  4. Bartek RYMEK (Motor II Lublin), Kamil Kaczanowski (Wisła Annopol), Piotr BARTECKI (Korona Łaszczów), Piotr GOZDEK (Korona) – 4

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.