romek
piątek, 9 sierpnia 2019, 10:37

LEKSYKON @ Michał EFIR * Najmłodszy mistrz jest rodem z Wieniawy

Wychowanek Wieniawy Lublin do Legii trafił w 2011 roku. Wkrótce został najlepszym piłkarzem Młodej Ekstraklasy. W sezonie2013/2014 zagrał tylko przez minutę w meczu  Górnikiem w Zabrzu, kiedy to zmienił Henrika Ojjamę (wynik 3:0 dla Legii), ale statystyki polegają na faktach i wystarczy niekiedy minuta na boisku, żeby być mistrzem na całe życie. Oczywiście liczymy na to, że Michał zagra więcej…A gdyby tak Legia była mistrzem na kilka kolejek przed końcem to trener Berg może i innych małolatów z kadry Legii by wpuścił na boisko. A w juniorach są kolejni nasi ziomale.

Michał EFIR (ur. 14 kwietnia  1992 r.). Napastnik. Kluby: Wieniawa Lublin, Legia Warszawa – mistrz Polski 2014, Ruch Chorzów, Bytovia Bytów, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Chełmianka Chełm. Najlepszy piłkarz Młodej Ekstraklasy w  2011 roku. Dobrze rozwijającą się karierę ‚łamały’ kontuzje.

LEKSYKON lp/hs

Foto – Micha Efir w Legii Warszawa.

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.