romek
czwartek, 1 sierpnia 2019, 07:49

3:3 / Mateusz CHWEDORUK: – Zostaję w Bugu Hanna

= Gdzie zagra jesienią 2019 najlepszy snajper chełmskiej klasy A. Ten, który potrzebował tylko 12 meczów, żeby być lepszym od innych. Dodam – lepszym statystycznie?…

= Jesienią zagram w Bugu Hanna.

= A jednak. Czyżby przygoda w zespole beniaminka była aż tak frapujaca?

= Miałem możliwość powrotu do Włodawianki z której byłem wypożyczony lub pozostanie w Hannie z którą zrobiliśmy awans. Wybrałem drugą opcję.

= Jak patrzysz na przyszłość Bugu w V lidze? Potrzebne wzmocnienia?

= Z oceną wzmocnień trzeba jeszcze poczekać, bo z tego co mi wiadomo wciąż trwają rozmowy i nie wiadomo kto dołączy a kto nie. Ale na pewno potrzebujemy wzmocnień bo mamy wąską kadrę.

= Potrzebowałeś tylko 12 meczów, żeby zostać królem strzelców (25 bramek)… A kto najczęściej podawał?

= Tak, strzeliłem 25 bramek i zostałem królem strzelców w jedną rundę z czego jestem zadowolony. Dorobek bramkowy mógł być jeszcze lepszy, ale czasami zawodziła skuteczność. Ciężko stwierdzić kto najwięcej podawał, myślę że asysty rozłożyły się równomiernie na całą drużynę.

lp.pl
+++
PS W sezonie 2014/2015 Mateusz Chwedoruk strzelił 45 bramek dla Włodawnianki Wlodawa i był  najlepszy w TOP 10 open.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.