romek
wtorek, 2 lipca 2019, 08:17

Karol BĄSKA (GLKS Elżbieta): – Ciąg dalszy dopisze sportowe życie.

W naszych posezonowych „zaczepieniach” dotykamy różnych spraw. Dzisiaj Karol BĄSKA z drużyny beniaminka Klasy A GLKS Elżbieta.

+++

* Ile bramek strzeliłeś w ogóle w sezonie? Ile asyst zaliczyłeś?
* Jeżeli chodzi o bramki strzelone było ich 10 asysty też około 10 lub 12 aczkolwiek nie grałem we wszystkich meczach z powodu problemu z pachwiną.

* Kto jest dla ciebie piłkarskim wzorem?
* Moim piłkarskim wzorem jest Kuba Błaszczykowski za waleczność na boisku i grę do ostatniego gwizdka mimo porażki.

* W Klasie A będzie trudniej, ale wyzwanie duże?
* Awans do A klasy jest pierwszym awansem w historii klubu więc myślę że cała drużyna da z siebie 100% w tej klasie rozgrywek przy odpowiednim przygotowaniu fizycznym w czasie przerwy ,jak również myślę że w kwestii budżetu

* Piszecie historię klubu – złotymi zgłoskami?
* Pan burmistrz Opola Lubelskiego pomoże drużynie również finansowo Dodam tylko, że już miałem przyjemność grać w A klasie i było tak że jadąc busem składaliśmy się „drużyna” na paliwo i wynajem busa żeby dojechać na mecz.

* A kto zdobył dla GLKS najwięcej bramek?
* Najlepszym strzelcem w GLKS Elżbieta moim zdaniem jest Łukasz Markowski gdy by nie Łukasz nie bylibyśmy na podium w B-klasie jest piłkarzem który nie ma strat.

* Co chciałbyś dopisać po sezonie 2019/2020?
* Nie chce zapeszać, dopisze życie i nasze nogi…

hs

PROFILE / Karol BĄSKA (ur. 1986 r.) Kluby: Wisła Józefów, Pogoń Trzebiesza, GLKS Elżbieta (awans do klasy A. SUKCESY – awans do Klasy A (2019).


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.