romek
wtorek, 4 czerwca 2019, 15:21

Reprezentacja Polski spotka się z młodymi piłkarzami i piłkarkami

Zgrupowanie walczącej w eliminacjach do Euro 2020 reprezentacji Polski będzie miało wyjątkowych gości. Podopiecznych selekcjonera Jerzego Brzęczka odwiedzą w niedzielę zwycięzcy XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Młodzi piłkarze i piłkarki najpierw spotkają się z reprezentantami, a później będą im kibicować z trybun PGE Narodowego podczas poniedziałkowego starcia z Izraelem.

Spotkanie z reprezentantami to nagroda główna za zwycięstwo w zakończonej XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Młodzi piłkarze z SP 78 Poznań (kategoria do lat 10) i SP 4 Kostrzyn nad Odrą (U-12), a także piłkarki z KKS-u Katowice (U-10) i UKS-u SMS Łódź (U-12) przyjadą wraz z opiekunami do Warszawy, by spędzić pełen atrakcji weekend. Punktem kulminacyjnym wycieczki będą niedzielne spotkanie z piłkarzami i poniedziałkowe kibicowanie na PGE Narodowym, gdzie „Biało-Czerwoni” podejmą Izrael. Zwycięzcy Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” powrócą tym samym na najważniejszy polski stadion, na którym podczas piłkarskiej majówki wywalczyli miano najlepszych dziecięcych drużyn w kraju.

Emocje nie tylko piłkarskie

Na zwycięzców XIX edycji Turnieju czeka wiele sportowych – i nie tylko – atrakcji. Najważniejszym punktem programu będzie wizyta w hotelu, w którym reprezentacja przygotowuje się do meczu. Młodzi adepci futbolu spotkają się tam m.in. z Robertem Lewandowskim czy Łukaszem Fabiańskim, ale także z Krzysztofem Piątkiem, Arkadiuszem Milikiem i Piotrem Zielińskim, którzy podobnie jak oni kiedyś wystąpili w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, a dziś są filarami narodowej reprezentacji. Spotkanie będzie o tyle wyjątkowe, że dzieci nie tylko poznają swoich idoli, ale będą też miały okazję zadać kadrowiczom nurtujące ich pytania, stanąć do wspólnych zdjęć i wesprzeć swoich idoli przed meczem eliminacyjnym do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Dzień później utalentowani zawodnicy i zawodniczki zasiądą na trybunach PGE Narodowego, by głośno dopingować starszych kolegów.

MB


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.