romek
piątek, 10 maja 2019, 19:01

3:3 @ Michał ROŻEK (Opolanin Opole Lubelskie) o golach za 3 punkty…

Jak zwykle „zaczepiamy” bohaterów lokalnych boisk. Ostatnio pokazał sie w zespole Opolanina Michał ROŻEK.  Strzelil bramkę w ostatnim meczu. Bramkę jedyną podczas 90 minut, a wiec za 3 punkty. Okazuje si.ę, ze nie jest to pierwsza taka bramka na jego koncie.

+++

# Kiedy to wszystko sportowe sie rozpoczęło w twoim przypadku?

= Przogode z piłką zacząłem, kiedy miałem 8 lat. Pojawiłem na pierwszym treningu w Opolaninie. Natomiast w seniorach zadebiutowałem w wieku 16 lat w meczu z Ruchem Ryki. Trenerem był wtedy Michał Kuś który trenował mnie również w juniorach. Wszedłem w 90 min na boisko i 93 min zdobyłem głowa bramkę na 2:1.

# No to debiut nieprzecietny…

= Kilka meczów później byłem już podstawowym zawodnikiem I drużyny.

# A najlepszy mecz?

= Najlepiej wspominam mecz w IV lidze przeciwko Czarnym Deblin,  który wygraliśmy 4:2. Strzelilem wtedy 2 bramki. To mi najbardziej zapadło w pamięć.

# A co robisz poza sportem, po treninggach, w wolnych chwilach?

= Pracuję jako menager w firmie cateringowej, a wolne chwile spędzam ze swoją dziewczyną Dominiką, ze znajomymi i moim psem z którym często biegam.

# Masz pilkarski wzór?

= W dzieciństwie bardzo lubiłem oglądać jak gra Tierry Henry.

***

PROFILE @ Michał ROŻEK (ur. 08 września 1994). Napastnik. Kluby: MKS Opolanin Opole Lubelskie. Sukcesy – wystepy w I zespole seniorów Opolanina. Kilka bramek za 3 punkty. Obecnie Opolanin jest na 9 miejscu w tabeli V ligi.

lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.