romek
niedziela, 5 maja 2019, 08:46

PROFILE @ Jarosław PIETRAŚ (LKS Biskupice) * Autor nowej specjalności autorskiej meczu (?)

Rozpoczynał w klubie TUR Milejów, gdzie dał się poznać jako nieprzeciętny talent do zdobywania bramek. Wobec różnych zawirowań sportowo-organizacyjnych w zespole, przeniósł się w sezonie 2012/2013 do LKS Biskupice. Oczywiście szybko stał sie podstawowym graczem drużyny. Strzelał po kilkanaście bramek w rozgrywkach – sezon w sezon. Ile teraz ma ich na koncie. Chyba nikt dokładnie nie jest w stanie policzyć. Bo może to cyfra powyżej 100. Ostatnio oprócz strzelania bramek malych i duzych tych efektownych i wymiernych – dał się poznać jako autor -mozna powiedzieć – nowej soecjalności meczowej.

Bo w przyszłości autorzy takich sekwencji będą cenieni tak samo jak królowie strzelców, czy asystenci bramek. Specjalnoscią tą jest „ODWRÓCENIE gry”. Odwórcenie niekorzystnego przebiegu meczu, wyniku, przebiegu rywalizacji.

W sezonie 2018/2019 Pietraś odwrócił grę w meczu z LZS Wierzchowiska, kiedy jego zespół przegrywał 1:3. Strzelił na 2:3 i 3:3. Podał na 4:3! Nie było to pewnie pierwsze odwrócenie w karierze pomocnika Tura Milejów i LKS Biskupice. Ale ważne, bo pomogło zachować prowadzenie w tabeli.

PROFILE / Jarosław PIETRAŚ. Pomocnik. Kluby: Tur Milejów, LKS Biskupice. Lider drużyn w których występował i wystepuje. Potrafi poderwać kolegów.

lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.