poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 07:41

ż-o-n-g-l-e-r-k-a CZYLI krótkie pytanie, krótka odpowiedź… @ Kamil KACZANOWSKI (Wisła Annopol): – chciałem być piłkarzem, jak Ronaldo

Nasza rubryka ż-o-n-g-l-e-r-k-a biła roku rekordy odsłon. Przypominamy co w 2017 roku, kiedy trwała rywalizacja,  na krótkie pytania odpowiadał najlepszy bombardier lubelskich boisk – Kamil KACZANOWSKI.

+++

1. Pamiętam jak będąc dzieckiem… / chciałem być piłkarzem jak Ronaldinho.

2. Jeśli chodzi o pieniądze to… / szczęścia nie dają ale lepiej je mieć.

3. Największym nieszczęściem by było… / gdybym ponownie doznał kontuzji kolana.

4. Dzień który odmienił moje życie prywatne to…/ 02.10.2015 narodziny syna

5. Boję się że…/ kiedyś nie będę mógł grać w piłke

6. Nie zazdroszczę nikomu… / cieszę się z tego co mam.

7. Kieruje się zasadą…/ grać zawsze do końca .

8. Mój najważniejszy mecz to mecz…/ ze Stalą Poniatowa przegrywaliśmy 0-1, ale w końcówce strzeliłem 2 bramki i wygraliśmy co dało nam 3 cenne punkty.

9. Sportowy idol…/ mam dwóch Robert Lewandowski, Ronaldinho.

10. Cel w sezonie 2016/2017…/ wygrać klasyfikacje Top Open

11. Był mecz, że strzeliłeś nie strzeliłeś żadnej bramki, ale był taki w którym strzeliłeś 7 bramek. Świadomie tak mówię, żeby powiedzieć iż były i takie, że było 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Rzadko spotykane…/ ważne żeby strzelać, ale żeby drużyny wygrywała. Dobry napastnik nie musi strzelać, aby tylko drużyna wygrywała…

+++

Kolejne spotkanie z królem strzelców TOP 10 open 2016/17. Kamil KACZANOWSKI (Wisła Annopol) otrzymuje podania w biegu – oddaje piłkę z klepki… czyli krótkie pytanie, krotka odpowiedź * CO lubi a czego NIE

* ULU-biony wykonawca: – Zenon Martyniuk
* NAJ-lepszy samochod: – mój (seat leon)

* Kogo chciałbyś poznać: – Roberta Lewandowskiego

* Gdybyś nie był piłkarzem: – uprawiałbym jakiś inny sport. Może grałbym w piłke (?).

+++
Teraz podajemy Kamilowi górną pilkę, czyli centrujemy w pole karne… Tak niemal sparingowo.

===

* Wymierny sukces sportowy, który sobie cenisz: – …gra fair-play.

* Dramatyczny mecz w karierze (z kim, gdzie, kiedy)?: – …mecz ze Stalą
Poniatowa kiedy zerwałem wiązadła w kolanie w 2015 roku.

* Rodzina:- …rodzina, jest dla mnie najważniejsza.

* A mamę swojego syna gdzie poznałeś: … tajemnica.

* Jaki wpływ na twój rozwój mieli rodzice: – … duży bo od zawsze mnie wspierają.

* Czym w twoim przypadku jest futbol? Czy tylko wypełnieniem czasu?
– …trenuje od 8. roku życia i nie wyobrażam sobie życia beż piłki.

* Co z wartości jakie nesie sport chcesz przekazać synowi: – …pokora i chęć walki do końca.

* Syn już złapał ‚bakcyla’? Jak to było w twoim przypadku: – …myślę że jest jeszcze trochę za mały, a ja od zawsze wiedziałem że to sport dla mnie…

* Ale mówią, że jabłko pod gruszę rzadko spada: – … chyba mają rację.

+++

Ostatnie spotkanie z Kamilem KACZANOWSKIM (Wisła Annopol) – królem strzelców sezonu 2016/2017. Dzisiaj bez wydziwiania i kombinowania – krótko i konkretnie.

***

* Który dzień uważasz za najważniejszy w życiu i dlaczego: – Narodziny syna 02.10.2015

* Co byś chciał wiedzieć o piłce, a nie wiesz: – Myślę że jeszcze dużo mogę się nauczyć. Oj dużo.

* Ambicje prywatne i zawodowe: – Zarabianie dużo pieniędzy i grać w jak najwyższej lidze

* Miejsce na świecie (wieś, miasto, państwo, zabytek, zakątek) – które zwiedziłeś i polecasz innym: – Nie mam czasu na zwiedzanie ale chciałbym pojechać do Barcelony.

Koniec.

===

PS. Powinniśmy jeszcze zestawić WSZYSTKIE gole we we WSZYSTKICH meczach. Ale ‚głód’ coraz większy i coraz cieplej,.. Ale niewykluczone -… rzucimy sobie takie wyzwanie w ‚dogrywce’.

+++

Kamil KACZANOWSKI. Napastnik. Klub: Wisła Annopol, LZS Gościeradów, Wisła Annopol. Najlepszy strzelec lubelskich boisk w sezonie 2016/2017 (53 bramki) i 2017/2018 (55). Dzień dzisiejszy – Kamil KACZANOWSKI w kwietniu 2019 – ma 14 bramek na koncie.

Najlepsi strzelcy lubelskich boisk w rozgrywkach piłkarskich (open) w latach 2011-2019

***

Z ciekawostek w wykoaniu Kaczanowskiego warto odnotować kilkanaście hattricków, które ustrzelił w barwach Wisły. Portal „Łączy nas piłka” naliczył ich 17.

= W meczu Wisła Annopol 4-0 Perła Borzechów dnia 21 październik 18 zdobyty w ciągu 29 minut.
= W meczu Wisła Annopol 5-2 Ruch Popkowice dnia 7 październik 18 zdobyty w ciągu 31 minut.
= W meczu Wisła Annopol 5-0 Sprint Wierzchowiska dnia 10 czerwiec 18 zdobyty w ciągu 26 minut.
= W meczu Wisła Annopol 8-0 Kamex Polichna dnia 26 maj 18 zdobyty w ciągu 26 minut.
= W meczu Wisła Annopol 10-0 Perła Rudnik dnia 29 kwiecień 18 zdobyty w ciągu 13 minut.
= W meczu Roztocze Batorz 1-7 Wisła Annopol dnia 22 kwiecień 18 zdobyty w ciągu 21 minut.
= W meczu Wisła Annopol 10-0 GKS Gościeradów dnia 15 kwiecień 18 zdobyty w ciągu 4 minut.
= W meczu Ulks Dzierzkowice 0-5 Wisła Annopol dnia 8 kwiecień 18 zdobyty w ciągu 34 minut.
= W meczu Wisła Annopol 11-0 Roztocze Batorz dnia 17 wrzesień 17 zdobyty w ciągu 42 minut.
= W meczu GKS Gościeradów 1-9 Wisła Annopol dnia 10 wrzesień 17 zdobyty w ciągu 21 minut.
= W meczu Wisła Annopol 9-1 Ulks Dzierzkowice dnia 3 wrzesień 17 zdobyty w ciągu 23 minut.
= W meczu Wisła Annopol 6-0 Błękitni Kierz dnia 26 sierpień 17 zdobyty w ciągu 46 minut.
= W meczu Wisła Annopol 7-1 Dąbrowa Wronowska dnia 3 maj 17 zdobyty w ciągu 26 minut.
= W meczu Wisła Annopol 7-3 Jaworzanka Rogów dnia 23 październik 16 zdobyty w ciągu 30 minut.
= W meczu Wisła Annopol 11-3 Pogoń Trzebiesza dnia 9 październik 16 zdobyty w ciągu 38 minut.
= W meczu Poraj Kraczewice 0-7 Wisła Annopol dnia 2 październik 16 zdobyty w ciągu 17 minut.
= W meczu Wisła Annopol 5-4 Czarni Puszno dnia 11 wrzesień 16 zdobyty w ciągu 33 minut.

Kamil – życzymy kolejnych bramek i asyst…