romek
sobota, 20 kwietnia 2019, 13:41

PROFILE * Damian KĄDZIOR były zawodnik Motoru mistrzem Chorwacji 2019 – kraju wicemistrzów świata

Damian Kądzior, były pomocnik Motoru Lublin,  w swoim pierwszym sezonie gry dla Dinama Zagrzeb wywalczył mistrzostwo Chorwacji. Reprezentant Polski był jednym z kluczowych zawodników tego klubu. – Warto walczyć o marzenia – przekazał Kądzior.

W 25 ligowych występach strzelił cztery gole, a przy 11 asystował. Polak jest najlepszym asystentem nie tylko w swoim zespole, ale w całej lidze aktualnych wicemistrzów świata.

PROFILE / Damian KĄDZIOR (ur.  16 czerwca 1992r.). Rozgrywający. Kluby: MOSP Jagiellonia Białystok, Jagiellonia Białystok, Motor Lublin (2012-2014), Dolcan Ząbki, Górnik Zabrze, Wigry Suwałki, Dinamo Zagrzeb. W 2019 roku MISTRZ Chorwacji.

inf.

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.