romek
środa, 10 kwietnia 2019, 15:03

Roman KOŁTOŃ pyta, Zbigniew MASTERNAK odpowiada, opowiada, może napisze (?).

„Prawda Futbolu” – i Roman Kołtoń – tym razem rozmawia ze Zbigniewem Masternakiem, pisarzem, pasjonatem i ojcem zdolnego Wiktora, rocznik 2007. Chłopak zmienia regularnie kluby, a Tata jest przekonany do tej drogi. „Wszędzie się czegoś nauczył, coś wzbogacił” – przekonuje kapitan Reprezentacji Polski Pisarzy. Cykl „Prawda Szkolenia” to wspólna inicjatywa z PKO Bank Polski, Oficjalny Bank Ekstraklasy.

… „Bardzo ciekawa rozmowa Panie Romku, oby więcej takich. Budujące moim zdaniem jest to, Iż świadomość rodziców co do rozwoju swoich pociech od najmodszych lat jest coraz większa. Zawsze byłem zdania, że to jednak klub powinien wychowywać i kształtować młodych adeptów piłki nożnej, a rodzice najlepiej jakby się nie mieszali za bardzo. Takie rozmowy zmieniają punkt widzenia na pewne aspekty i odsłaniają prawdziwe oblicze tych naszych akademii. Powstają w tempie ekspresowym, ale co do jakości szkolenia – to chyba ciągle musimy się bardzo dużo uczyć. Ciekawy odcinek, dziękuje i pozdrawiam serdecznie”…

PATRZ i obejrzyj całość / https://www.youtube.com/watch?v=CXnn_YApQsM


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.