romek
poniedziałek, 25 marca 2019, 15:02

PROFILE @ Daniel GRABSKI na piłkarski szlak wyruszył z Łodygowic.

Kierunek pozyskiwania wzmocnień przez kandydata do premii na IV ligę obrany w Różańcu jest tyleż interesujący, co i oryginalny. Coraz wiecej młodzieży pochodzącej z gór wskazuje na osobiste kontakty działaczy, względnie samych młodych zawodników. Na pewno jedni widzą w tym szansę dla Gromu, inni krytykują, bo przecież zamyka się szanse dla swojej młodzieży. Ale przecież od zawsze takie zjawisko istniało w naszej piłce, może tylko inne było jego nasilenie i w innych czasach. Przedstawiamy systematycznie młodych chłopaków, którzy pojawiają sie w Gromie Różaniec.

Daniel GRABSKI urodził się 28 sierpnia 1997 roku w Żywcu. Pierwsze kroki w piłce nożnej stawiał w klubie Cieciwa Łodygowice. W 2009 roku trafił do Podbeskidzia Bielsko Biała. Grał w juniorach, wreszcie trafił do kadry seniorów ekipy rezerw. Jesienią 2017 roku znalazł się w Beskidzie Andryków. LKS Czaniec i BKS Bielko Biał to jego kolejne przystanie sportowe. Przed przyjazdem do Różanca na Lubelszczyźnie był jeszcze team GKS Radziechowice-Wieprz. Pobyt na Lubelszczyźnie – tak przypuszczamy? – wiąże się z ambicją Gromu wywalczenia historycznego awansu do IV ligi.

lp


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.