piątek, 22 lutego 2019, 13:57

PROFILE @ Łukasz KIELER (Wisła Annopol): – Graj i rób wszystko tak, żeby mama była zadowolona!

– Graj i rób wszystko tak, żeby mama była zadowolona! – zdaje się radzić kolegom Łukasz odsyłając do słów przeboju  Maleńczuka wypowiedzianych przed pewnym koncertem. Mówi o tym co to jest prawda objawiona. Posłuchajcie, a zrozumiecie...

Kiedy Łukasz KIELER strzelił 3 bramki w meczu  ligowym Wisły Annopol, ‚zaczepiliśmy’ go KRÓTKIM pytaniem, bo jakoś nam nie pasowało, że to nie Kamil Kaczanowski, który przez ostatnie 2 sezony strzelił ponad 100 bramek – zdziwiło na, że to nie on nęka teraz bramkarzy rywali. Oczywiscie oczekiwaliśmy KRÓTKICH odpowiedzi…

+++

= Strzeliłeś 3 bramki dla Wisły w meczu z Teczą Kraśnik. Wygraliście 3:2. W których minutach padały?
= Pierwsza bramka ok 40 minuty, druga bramka – 75 minuta a trzecia bramka – 85 minuta.

= Która bramka była odwróceniem gry, chyba, że prowadziliście 3:0 i odwrócenia nie było?
= Przegrywaliśmy 0:1. Wydaje mi się, że bramka na 1:1 była najważniejsza ponieważ zeszliśmy do szatni wiedząc, że wszystko jest w naszych rękach i kwestią czasu będą kolejne bramki dla naszego zespołu.