romek
poniedziałek, 26 listopada 2018, 13:36

PROFILE / Kacper CHUDOWOLSKI (Huragan Międzyrzec Podlaski): – Runda rewanżowa bedzie trudniejsza.

Jak co rok – ‚zaczepiamy’ wyróżniających się pilkarzy jesień KRÓTKIM pytaniem i jak zwykle oczekujemy KRÓTKICH odpowiedzi. Bo na dłuższe pogawędki też, jak przyjdzie potrzeba, znajdziemy czas. Dzisiaj Kacper CHUDOWOLSKI z Huraganu Miedzyrzec Podlaski.
+++
= Który gol z tych 11-stu sprawił najwiecej ‚radochy’ i jak padł?
= Z każdego gola cieszę się tak samo, Jestem zadowolony z tego że mogę pomagać drużynie. Chociaż gdybym już musiał wybrać jedną bramkę – toi była strzelona przeciwko Gromowi Kąkolewnica, którą zdobyłem głową.
= Czy jesteś zawodwolony z jesiennej rundy?
= Myślę że wszyscy w drużynie możemy być zadowoleni. Musimy jednak pamiętać, że to nie koniec sezonu a runda rewanżowa będzie dla nas trudniejsza. Przed nami dużo pracy aby utrzymać pozycję lidera do końca sezonu. Bo wiadomo, że zwykle utrzymać pozycję jest trudniej niż jązdobyć.
= Który mecz był najlepszy? 
= W każdym meczu dawałem z siebie wszystko, ale wierzę, że stać mnie na jeszcze lepszą grę. To samo jest z całą drużyną!
= Lider twoich asystenteów?
= Wydaje mi się, że był to kapitan naszej drużyny Rafał Korgol.
= Zainteresowania poza piłka?
= Cały czas jestem związany z piłką nożną. Mam swoją grupę w Huraganie gdzie jestem trenerem. Moje studia również związane są z piłką nożną, ponieważ studiuje na AWF w białej Podlaskiej – kierunek stricte łączy się  właśnie z nią.
+++
PROFILE / Kacper CHUDOWOLSKI (ur. 1998 r.). Napastnik. Kluby: TOP 10 Biała Podlaska, MOSiR Międzyrzec, Huragan Medzyrzec Podlaski. W sezonie 2017/2018 – 10 bramek dla Huraganu. Jesienią 2018 – 11 bramek dla swojej drużyny. Zaliczył w karierze hattrick w 8 minut – w meczu z Kujawiakiem Stanin (5:0).
===
W tym spotkaniu na Kacper otworzył wynik, a mecz sam uznaje za ważny tej jesieni. W drugiej połowie na 2:0 podwyższył Olszewski wykorzystując karnego.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Grom Kąkolewnica 2:0 (1:0)

Bramki: Chudowolski (17), Olszewski (55 z karnego).

Huragan: Płodowski – Czumer (69 Kowalewski), Sierpień (58 Weręgowski), A. Kwaśniewski (46 Mielnik), Olszewski, Panasiuk, Muszyński (36 Wojtczuk), Jędruchniewicz, Stalewski, Korgol, Chudowski (77 Grudziński).

Grom: Kaczmarek – Kosel (60 Lotek), Krośko, M. Muszyński, Grochowski, Pękała (65 Kot), Czarnecki (60 Garbacik), Zdunek (77 Osiak), Bogucki (75 Zieliński), Borkowski, Samociuk.

lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.