romek
sobota, 24 listopada 2018, 07:59

PROFILE @ Stanisław ZDYBEL (Stok Zakrzówek): – Moim wzorem niejaki Cristiano Ronaldo. 11 bramek 17-latka w A klasie.

= W konwencji KRÓTKIE pytanie KRÓTKA odpowiedź – zaczepiliśmy drugiego na liscie strzelców lubelskiej klasy A – Stanisław Zdybla ze Stoku Zakrzówek.

+++

* Strzeliłeś 11 goli dla Stoku Zakrzówek? Który był najważniejszy, jak padł?
* Z LKS Kowalin na 1:0, otworzyłem wynik. To był trudny mecz – udało mi się trafić z 25 metrów pod poprzeczkę. Wygraliśmy 6:1.

* Od kiedy grasz w seniorach?
* W Stoku Zakrzówek, w seniorach w wieku 15 lat u trenera Pawła Mierzwy. Wcześniej nie łapałem sie do składu i byłem w Perle Rudnik. Strzelałem tam nawet bramki.

* Masz pilkarski wzrór?
* Mam – to jest niejaki Cristiano Ronaldo

* A zainteresowania poza-pilkarskie?
* Motoryzacja

* Strzelasz karne?
* Tak, 2 strzelone, 1 skusiłem.

* Dziękuję.

+++

PROFILE / Stanisław ZDYBEL (ur.07.11.2000). Napastnik. Kluby: Stok Zakrzówek. Perła Rudnik. Jesienią 2018 – 11 bramek dla Stoku Zakrzówek, który to zespół jest wiceliderem tabeli. Wiosną pilkarz bedzie starszy – już osiemnastolatek!!!

lp.pl/mm


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.