romek
poniedziałek, 19 listopada 2018, 13:53

PROFILE @ Ariel PAWLUK: – Byliśmy nie tylko drużyną…

Prezes Grzegorz Weremko też podsumuje sezon.

Jednym z wyróżniających się jesienią zawodników zarówno w drużynie juniorów, jak i seniorów był bramkarz tych drużyn – 17-letni Ariel Pawluk, z którym redakcji www.plawanice.futbolowo.pl udało się porozmawiać zaraz po zakończeniu rundy jesiennej. Ariel odpowiedział na pytania dotyczące minionej rundy w wykonaniu zespołu juniorów, swoich oczekiwań i planów wobec drużyny seniorów, a także jaka odpowiedzialność ciąży na zawodniku noszącym opaskę kapitana. 

***

Redakcja: Jak oceniasz rundę jesienną w wykonaniu drużyny juniorów?

Ariel Pawluk: Rundę jesienną mamy już za sobą. Niestety nie udało nam się wejść do grupy mistrzowskiej, ale mimo to na boisku zostawiliśmy serce i pokazaliśmy charakter. Nie byliśmy tylko drużyną, ale czymś więcej. Teraz będziemy ciężko pracować i w rundzie wiosennej pokażemy na co tak na prawdę nas stać.

Redakcja: Jak to jest być kapitanem zespołu?

Ariel Pawluk: Będąc kapitanem czuję się wyróżniony, ale także odpowiedzialny za cały zespół podczas meczu mistrzowskiego. Staram się wtedy pomagać i podpowiadać chłopakom jak tylko najlepiej potrafię.

Redakcja: Przebojem wdarłeś się do drużyny seniorów…

Ariel Pawluk: Trener dał mi szansę pokazania się w drużynie seniorów. Dałem z siebie wszystko i zostałem na prawdę dobrze przyjęty przez cały zespół. To dla młodego chłopaka bardzo ważne. Mam nadzieję, że dzięki występom w juniorach i seniorach będę wzbogacał cenne rzemiosło bramkarskie dla własnego rozwoju oraz dla osiągania wspólnych celów.

Redakcja: Czego sobie życzysz w rundzie rewanżowej?

Ariel Pawluk: Wiosną chciałbym swoją obecnością na boisku pomóc drużynie seniorów awansować do ligi okręgowej. Będzie to trudne zadanie, ale po rundzie jesiennej nasuwa się pytanie „jak nie teraz to kiedy?”. Dużo czasu jest przed nami, aby jak najlepiej do tej walki się przygotować.

Redakcja: Dziękujemy za rozmowę. Życzymy Ci dużo zdrowia, bo w tej rundzie rozegrałeś sporo spotkań mistrzowskich (7 w seniorach i 9 w juniorach), jednocześnie życząc zrealizowania swoich najbliższych planów – awansu do Klasy Okręgowej i dalszego rozwoju.

Ariel Pawluk: Oby się spełniło! Dziękuje za życzenia i rozmowę.

plawanice.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.