romek
wtorek, 30 października 2018, 11:45

3:3 @ Kherouf AYOUB ‚Paco’ (POM Piotrowice): – Z Piaskovią strzeliłem gola „do remisu”…

# Jakim sposobem trafiłeś do Polski?

# Interesowały mnie tutaj studia. Zacząłem grać w piłkę nożną,  miałem 5 lat w akademiach piłkarskich w moim mieście, które jest USM Annaba. Podpisałem na 2 lata w Emiratach i 1 rok w Malezji i Rosji. a także Przyjechałem do Polski (Polandii) –  zrobiłem test z Białą Podlaską (3 występy).

# Podlasie to  III liga…

# Nie zostałem dłużej ze względu na duży dystans do Lublina – grałem w Lubliniance. Mam różne wspomnienia więc dołączyłem do POM.

# ???

# Są lepszymi ludźmi, którzy pomogli mi grać.

# Powiedz coś o ważnym meczu, takim najważniejszym…

# Ważnym celem było zdobycie bramki ‚do remisu’ przeciwko Piaskovia Piaski, ta bramka która dała nam energię do zdobycia zwycięskiego gola.

+++

PROFILE # Kherouf AYOUB ( 21.03.1997r.). Kluby: Widok Lublin, LAKP (amat.), Lublinianka, POM Piotrowice. Jeden z wielu pilkarzy z Algierii w polskim klubie.

mm

PS. Bardzo nam się podoba zwrot – strzeliłem GOLA do remisu. Zastępuje termin „wyrównanie, bramka na remis”. Na pewno od czasu do czasu zastąpimy w naszych relacjach. Bo często taki gol łamie przebieg „walki pod presją”. Dziękujemy za pomoc w tłumaczeniu krótkiej rozmowy osobistemu tłumaczowi „Paco”. POM Piotrowice zajmuje 7. miejsce w lubelskiej V lidze. W weekend zagra z LKS Stróża mecz wyjazdowy.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.