romek
sobota, 29 września 2018, 14:32

PROFILE / Igor ANGULO (Górnik Zabrze) w Hrubieszowie

Na przyjazd Górnika Zabrze w Hrubieszowie przygotowano nową trybune. 

Urodził się 26 stycznia 1984 roku w Bilbao. Pierwszym zespołem w którym grał byli juniorzy Danoka Bat CF, a po nim juniorzy Atletic Cul de Bilbao. Od 2003 roku zawodnik CD Baskonia, a od wiosny 2003 Atletico Club de Bilbao. Później – Club Gimnàstic de Tarragona, AS Cannes, Écija Balompié, CD Numancia de Soria60 , Real Unión Club de Irún,  Énossis Néon Paralimníou,  GS Apóllon Smýrnis3014,  AÓ Plataniá Chaníon, Górnik Zabrze. W ubiegłym sezonie król strzelców Ekstraklasy – 22 bramki. W bieżącym sezonie 5 bramek.

W 85 oficjalnych meczach strzelił 50 goli.

– Bez wsparcia trenera, sztabu szkoleniowego, kolegów oraz kibiców nie zdobyłbym dla Górnika tylu bramek. Jestem bardzo zadowolony z pobytu w Zabrzu. Czuję się tutaj świetnie, zżyłem się z klubem i się z nim identyfikuję – powiedział napastnik Zabrzan portalowi gol24.pl.

Czytaj więcej: https://gol24.pl/50-goli-w-85-meczach-igor-angulo-zzylem-sie-z-gornikiem-i-sie-z-nim-identyfikuje/ar/13533220

We wtorek 2 października Angulo zagra w Hrubieszowie z miejscowią UNIĄ. Czy trener Marcin Brosz – najdłużej pracujący trener w Ekstraklasie desygnuje go do gry z chłopakami Dariusza Herbina drugiego snajpera ligi w ubiegłym sezonie (?)

gol24.pl/90minut.pl/lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.