romek
niedziela, 16 września 2018, 08:54

M-e-D-i-A (widzewiak.pl) Przemysław BANASZAK: – „Nie był to na pewno najlepszy mecz w naszym wykonaniu”

Przemysław Banaszak zagrał w meczu Widzewa Łódź z Błękitnymi Stargard (4:2) od pierwszej minuty. Jednak na boisku spędził tylko pierwszą połowę. Jak ocenił spotkanie?- Dość specyficzny mecz. Po pierwszej połowie prowadzimy dość wyraźnie, a w drugiej połowie już nie grałem, więc nie chcę się wypowiadać, ale troszkę ta gra siadła i tracimy drugą bramkę. Siadła gra, nie był to na pewno najlepszy mecz w naszym wykonaniu, ale cieszymy się ze zwycięstwa – mówił po ostatnim gwizdku.
CYTAT z widzewiak.pl
Jak widać piłkarz rodem z Żółkiewki poczyna sobie coraz lepiej w Widzewie. Nic to, że GOLa jeszcze nie strzelił. Ronaldo też czeka…

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.